Kurs gotowania dla dzieci pod okiem zawodowego szefa kuchni

Warsztaty kulinarne dla dzieci - sprawdź informacje o ofercie na https://warsztatqulinarny.pl/szkolenia/warsztaty-kulinarne-dla-dzieci/.

Dzieci uwielbiają uczestniczyć w kuchni – wybierać i przynosić składniki bądź dekorować wypieki. Chciałabyś rozwijać zapał kulinarny swojego malucha? Sprawdź kursy gotowania dla dzieci. Tutaj dowiesz się, czego uczą takie zajęcia.

Zalety kursu gotowania dla dzieci

Warsztaty kulinarne dla dzieci są skierowane do pociech w wieku od sześciu do dziesięciu lat. W czasie kursu dzieci nie tylko zdobywają pożyteczne umiejętności, ale , co najważniejsze, kształtują swoją kreatywność oraz uczą się niezależności. A jednocześnie doskonale się bawią. Nauka nieskomplikowanych przepisów, komponowanie niecodziennych smaków i dobieranie oraz mieszanie składników – to wszystko powoduje, iż maluchy chętnie eksperymentują i i zachowują się bardziej świadomie w kuchni. Dzieci poznają dodatkowo zasady, jakie panują w kuchni, co w dużym stopniu wpływa na ich bezpieczeństwo podczas gotowania. W warsztatach mogą także partycypować rodzice, jest to więc wspaniała okazja do spędzenia wspólnie czasu z potomkiem. Rodzice mogą przyglądać się kulinarnym osiągnięciom swoich dzieci, a potem degustować to, co ugotowały.

Jak wygląda kurs gotowania dla dzieci?

Spotkania prowadzone są przez 3 godziny zegarowe i odbywają się w Krakowie. Podczas kursu uczestnicy przyrządzają deser oraz danie główne. Młodzi uczniowie sztuki kulinarnej mogą wybrać przysmaki włoskiej kuchni – podjąć próbę upieczenia pachnącej, przystrojonej świeżymi składnikami pizzy, czy też przyrządzić smaczny makaron na słodko lub słono. W trakcie warsztatów dzieci przygotowują też wyśmienity deser – mus z lodami truskawkowymi i kruchym ciastem. Nauka połączona z zabawą to wspaniała metoda za gospodarowanie wolnego czasu, a samodzielne przygotowywanie ulubionych dań przynosi dzieciom mnóstwo satysfakcji. Nawet bardzo niesforne dziecko będzie z zaangażowaniem przykładać się do przystrajania tortu bądź przyrządzania smakowitej pizzy. Warsztaty kulinarne dla dzieci organizuje wykwalifikowany szef kuchni, który posiada wieloletnie doświadczenie oraz bardzo dobry kontakt z maluchami.

Dane adresowe:
Warsztat Qulinarny
ul. Okulickiego 51 lokal 282
31-637 Kraków

Mob.: +48 662 311 637, +48 507 771 680
E-mail: [email protected]