Jaki kask na motocykl

Jeśli szukasz kaski na motor, skieruj się tutaj.

Nie ma znaczenia, jaki masz motocykl ani to, czy pokonujesz na nim drogę do miejsca pracy, podróżujesz w terenie, ścigasz się na torach motocyklowych czy wybierasz się na długie ekspedycje – kask to obligatoryjny element garderoby jakiegokolwiek motocyklisty, albowiem zapewnia mu bezpieczeństwo, chroniąc głowę w razie wypadku.

Właściwy kask na motocykl, czyli jaki? / Właściwy kask na motocykl / Jaki polecamy kask na motor? / Jaki powinien być kask na motocykl?

Ciągle zastanawiasz się, czym kierować się podczas wyboru kasku motocyklowego? Na bezpieczeństwie nie powinno się oszczędzać, wskutek tego zdecyduj się na kask dobrej marki, takiej jak HJC, jaki jak najodpowiedniej odpowiada twoim potrzebom.
Na rynku dostępne są rozmaite warianty kasków – kaski integralne, szczękowe, otwarte, modułowe, a także kaski enduro, przeznaczone do jazdy w terenie. Czym osobne typy kasków motocyklowych różnią się od siebie? Najatrakcyjniejsze kaski na motocykl to kaski integralne, których skorupa skonstruowana jest z jednego kawałka tworzywa. Są one najbezpieczniejszym wariantem kasków. Kaski szczękowe pozwalają podnieść przyłbicę z wizjerem, aby odsłonić twarz. Kaski otwarte nie mają osłony szczęki, są więc mniej bezpieczne – dlatego rekomenduje się je w głównej mierze do jazdy po mieście. Równolegle kaski otwarte są najbardziej praktyczne. Z kolei kaski modułowe to kaski otwarte, które na dodatek mają odpinaną szczękę.

Kaski motocyklowe HJC / Kaski HJC / Kask na motor HJC / Kask marki HJC

HJC to prestiżowa marka, doceniana przez motocyklistów na całym świecie. Kaski HJC są wysokiej jakości, poddawane gigantycznej liczbie eksperymentów – a równolegle mają przystępne ceny. W ofercie HJC są również kaski integralne, jak również szczękowe, otwarte oraz enduro. Na nadzwyczajną uwagę zasługuje ich seria premium – RPHA, które dzięki zastosowanym tworzywom są niezmiernie lekkie, a zarazem bardzo wytrzymałe.
Wśród kasków HJC są również repliki, inaczej kaski inspirowane dziełami Universal Pictures, Marvela, oraz DC Comics.

Dane adresowe:
Moto-Tour
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: +48 602 138 128
E-mail: [email protected]