Zalety sklepów WooCommerce

Korzystna oferta tworzenia sklepu WooCommerce.

Zamierzasz założyć sklep internetowy? Jeśli posiadasz już stronę firmową na WordPressie, jak również jeżeli nie dysponujesz żadną stroną internetową i musisz zacząć od zera, sklep WooCommerce jest trafnym rozwiązaniem.

Tworzenie sklepu WooCommerce – opracowanie analizy danych sprzedaży i prosta personalizacja

Z uwagi na to, jak dużą popularnością cieszą się witryny tworzone w oparciu o WordPress, łatwo zrozumieć fakt, iż natychmiast pojawiła się wtyczka pozwalająca na uruchomienie sklepu e-commerce na tym systemie zarządzania treścią. WooCommerce, bo tak nazywa się ta wtyczka, ma wiele atutów. Analogicznie jak stronę na WordPressie, sklep WooCommerce da się łatwo spersonalizować z stosując bezpłatne bądź płatne motywy, a jego obsługa jest nieskomplikowana. Sklep WooCommerce jest również przyjazny do optymalizacji pod kątem różnych wyszukiwarek, co powoduje, że jest większa szansa na zdobycie przyzwoitych pozycji w SERP-ach, a w efekcie szybciej dać się znaleźć szerszej grupie nabywców. Na skutek instalacji stosownych wtyczek zwiększa się też ergonomia sklepu. Łatwo można w nim uruchomić bramki płatności i zaoferować użytkownikom przekazanie opłaty za zakupy przykładowo przez Przelewy24.pl czy Transferuj.pl. WooCommerce daje również możliwość ewaluacji sprzedaży (przygotowanie różnego rodzaju statystyk) i zespolenia z systemami przedsiębiorstw kurierskich.

Tworzenie sklepu WooCommerce zleć specjalistom

Tworzenie sklepu WooCommerce polecamy powierzyć ekspertom, którzy nie tylko dopasują wybrany szablon do indywidualnych preferencji klienta, ale także zatroszczą się o właściwą semantykę kodu sklepu, wykorzystanie jedynie wypróbowanych, niezbędnych wtyczek oraz jego bezpieczeństwo. W ramach sklepu WooCommerce specjaliści zbudują również blog, na którym w prosty sposób można informować klientów o nowościach oraz akcjach promocyjnych lub zamieszczać poradniki i omówienia sprzedawanych artykułów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]