Zadbaj o swoich gości – organizacja wesela z profesjonalnym cateringiem

Na lastrada.pl/catering-okolicznosciowy/wesela/ sprawdzisz, kto ma w swojej ofercie catering na wesele.

Imprezy okolicznościowe, będące na ogół istotnym wydarzeniem dla całej rodziny, jak przykładowo komunie, śluby lub chrzty, od dawna nie są już organizowane w mieszkaniach jedynie dla najbliższego kręgu krewnych i znajomych. Dziś są to imprezy, na które sprasza się często nawet i setkę osób. Ewidentne jest zatem to, iż jedna osoba nie ma możliwości na własną rękę zaplanować jadłospisu, a później przygotować i zaserwować posiłki uczestnikom przyjęcia, zwłaszcza, jeśli zabawa będzie trwać parę godzin i toczy się w wynajętej sali. Stąd też wynikł wysoki popyt na wszechstronne usługi cateringu weselnego.

Nie stresuj się – zamów catering na wesele

Organizacja imprezy weselnej to intensywny stres, wywołany dziesiątkami godzin straconych na rozsyłanie zaproszeń, układanie listy gości, wybór wystroju sali czy poszukiwanie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To też potrzeba dostarczenia wystarczającej ilości napojów i zakąsek podawanych podczas imprezy, a co kluczowe – przyrządzanie ciepłego obiadu, który urzeknie zaproszonych gości i zbierze ich wszystkich przy wspólnym stole. Główny posiłek na przyjęciu weselnym musi mieć znakomitą oprawę. Uczestnicy wszak liczą na to, iż stoliki będą poprawnie nakryte i cudownie przystrojone, potrawy będą wyborne i ładnie skomponowane na talerzach, jak również że obsługa profesjonalnie będzie podawać biesiadnikom następne posiłki. Taki poziom organizacji zagwarantują wyłącznie firmy cateringowe zatrudniające wykwalifikowanych managerów, kelnerów i szefów kuchni, gotowych na obsługę imprez zarówno na świeżym powietrzu, jak i tych organizowanych w domach weselnych.

Kartę dań przyjęcia weselnego ułożysz z propozycji firmy cateringowej

Przyjęcia weselne kierują się własnymi regułami, nie tylko w przedmiocie atrakcji dla gości, ale też i oczekiwanych posiłków. Firmy cateringowe zwykle posiadają przygotowane wstępnie menu sugerowanych dań głównych, trunków oraz zakąsek zgodnych z stylistyką wesel. Podstawową ofertę można sprawdzić na stronie firmy albo otrzymać tę informację nawiązując kontakt bezpośrednio z jej przedstawicielem. Klient może więc samodzielnie skompilować jadłospis z proponowanych dań. Należy jednakże podkreślić, że firmy świadczące usługę cateringu na wesele są również otwarte na nowe pomysły i często na życzenie kontrahenta są gotowe przygotować indywidualne zestawy potraw.

Dane adresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]