Wirtualny spacer i wnętrza 3D – podnieś widoczność firmy w Mapach Google

Masz kłopot z sporządzeniem wirtualnego spaceru 3D? Zleć to profesjonaliście.

Wirtualny spacer z modelem 3D to doskonały sposób na zaprezentowanie ewentualnym klientom naszej powierzchni usługowej, biura czy nieruchomości, które mają zamiar np. wynająć. Dla większości klientów opcja obejrzenia danego lokalu przed skorzystaniem z konkretnej oferty jest bardzo istotna, a my udostępniając taki wirtualny spacer z modelem 3D, ułatwimy im podjęcie pomyślnej dla nas decyzji. Ale czym są wirtualne spacery i wnętrza 3D? Jak można zastosować taką wizualizację do reklamy i dlaczego warto to robić? Na te pytania odpowiemy w dalszej części artykułu.

Jakie zastosowanie ma wirtualny spacer z modelem 3D?

Wnętrza 3D to przygotowany na podstawie sporej ilości zdjęć model 3D danego budynku, któremu przyglądamy się niczym „domkowi dla lalek”. W tego typu modelu widoczny jest układ wszystkich lokali, a my możemy go przesuwać, przybliżać oraz skupiać się na konkretnych pomieszczeniach. Model udostępnia się klientom w postaci interaktywnej, tym samym mają oni dostęp do całej bryły nieruchomości oraz do wnętrz 3D. Nie licząc opracowania samego modelu wnętrza 3D, możemy również zamówić wersję interaktywną ze spacerem wirtualnym. To najpopularniejsza opcja. Polega ona na tym, iż prócz oglądania wyłącznie modelu 3D wnętrza, przykładowo hostelu lub siedziby przedsiębiorstwa, jesteśmy w stanie przerzucić się jednym kliknięciem myszki do wybranego wnętrza, a potem zacząć jego oglądanie od środka. Wirtualny spacer VR daje możliwość również przemieszczać się do kolejnych wnętrz podobnie w rzeczywistym życiu.

Jak mogę użyć wnętrza 3D?

Za pośrednictwem wnętrz 3D z wirtualnym spacerem możemy szczegółowo zademonstrować klientom wybraną nieruchomość i jej wnętrza. Taką formę reklamy można użyć do prezentacji baru, hotelu bądź pracowni, a także w prosty sposób zademonstrować dużemu kręgowi zainteresowanych jak “od środka” wygląda nasza firma. Wnętrza 3D możemy także użyć, jeśli sprzedajemy dom, aby potencjalni klienci byli w stanie dokładnie zapoznać się z nieruchomością.

Wnętrza 3D wraz ze spacerem wirtualnym opłaca się zamówić z wielu powodów. Główny z nich to możliwość opublikowania ich na naszej stronie firmowej, w wizytówce Google Moja Firma lub udostępnianie ich w innych pomocnych miejscach. Wirtualny spacer z modelem 3D pozwala szybciej przekonać klientado skorzystania z naszych usług. Osoby, które poznają bliżej nasze przedsiębiorstwo będą darzyć je dużo większym zaufaniem i odbiorą jako rzetelną markę. Jest to również bardzo dobra metoda na zabłyśnięcie na tle konkurencji, ponieważ aktualnie – mimo powszechnej dostępności tej technologii – większość firm z niej nie korzysta. Model wnętrza 3D można zdobyć w prosty sposób — wystarczy zlecić jego przygotowanie doświadczonemu fotografowi.

Dane adresowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]