Wirtualny spacer 3D – sposób na promocję firmy w Mapach Google

Więcej o promocji firmy w Mapach Google na www.fotografsv.pl.

Promocja firmy w Mapach Google to aktualnie jeden z obowiązkowych punktów promocji marki w sieci. Dzięki niej będziemy widoczni dla osób wyszukujących w danej lokalizacji konkretną usługę i możemy w ten sposób zdobyć nowych klientów. Istnieje doskonały sposób, żeby pośród mnóstwa podobnych firm w naszej miejscowości wyróżnić się na Mapach Google i wyprzedzić konkurentów. Jednak czym jest wirtualny spacer 3D? Jak sprawia, że promocja firmy w Mapach Google jest jeszcze bardziej efektywna? Czy warto w niego zainwestować? Odpowiedzi prezentujemy w niniejszym artykule.

Na czym polega promocja firmy w Mapach Google?

Promocja firmy w Mapach Google zaczyna się od dodania wizytówki w Google Moja Firma i pojawieniu się na mapie w danej lokalizacji. Od tego momentu będziemy oznakowani na mapie Google symbolem pinezki i widoczni dla użytkowników szukających konkretnych firm, ofert bądź marek. Jednakże sama widoczność w tym miejscu może być niewystarczająca, by zdystansować konkurencję i zdobyć klienta. Żeby promocja firmy w Mapach Google przyniosła efekty, trzeba zrealizować kilka kolejnych działań, które pomogą nam lepiej się reklamować. Bezsprzecznie należeć do nich będzie dodanie w wizytówce Google Moja Firma wszystkich aktualnych danych, adresu www naszej strony internetowej, stosownego opisu firmy oraz dodanie estetycznych zdjęć. Istnieje również inna doskonała metoda na promocję naszej firmy w Google Maps, dzięki której wyróżnimy się z tłumu wielu marek, gdyż nadal mało firm ją używa. Jest to wirtualny spacer po naszej firmie, który można wstawić obok tradycyjnych zdjęć w wizytówce na Google Maps.

Wirtualny spacer VR – czy to się opłaca?

Wirtualny spacer po firmie to spacer w stylu Google Street View, ale przedstawiający nasze biuro lub lokal. Dzięki wirtualnemu spacerowi możemy chodzić po korytarzach i zajrzeć do pomieszczeń. Taki spacer możemy również odbywać na rozmaitych urządzeniach np. telefonach komórkowych czy też w okularach VR. Daje to potencjalnemu klientowi możliwość wygodnego i szybkiego sprawdzenia wszelkich „zakamarków” naszej firmy. Choć technika ta nie jest trudna do zrealizowania, jest niesamowicie efektowna i przykuwa uwagę wielu użytkowników. Wciąż jednak mało przedsiębiorstw postanawia ją wykorzystać, pomimo tego, iż wirtualny spacer Google ma wiele zalet i jest skuteczną metodą na trafioną promocję firmy w Mapach Google oraz zdystansowanie konkurencji w danej lokalizacji. Powinno się dodać taki spacer w wizytówce na Mapach Google, ponieważ sama wyszukiwarka promuje wizytówki, które posiadają profesjonalnie wykonane zdjęcia wysokiej jakości oraz wirtualne spacery. Także klienci, mając możliwość obejrzenia naszej firmy, hotelu czy kliniki, częściej przekonają się do skorzystania z naszej oferty. Raz wyłożone fundusze na stworzenie wirtualnego spaceru będą procentowały przez kolejne lata bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów.

Dane adresowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]