Twojej firmy nie stać na dział PR? Wynajmij zewnętrzną agencję reklamową

Skorzystaj z usług profesjonalistów z agencji reklamowej Kraków.

Kiedy posiada się firmę, bez względu na to czy zajmujemy się świadczeniem usług, produkcją czy dystrybucją, akcje reklamowe powinny być istotnym elementem budowania jej rozpoznawalności. Większe przedsiębiorstwa oraz korporacje mają finanse na stworzenie i opłacanie swoich oddziałów ds. marketingu, jednak niewielkie biznesy, które z rzadka decydują się na akcje promocyjne, z reguły korzystają ze pomocy zewnętrznych agencji reklamowych.

W jakich działaniach pomoże Ci agencja marketingowa?

Agencja marketingowa to grupa kreatywnych osób z ogromnym doświadczeniem, dysponujących szeregiem kwalifikacji wykorzystywanych w branży reklamowej. Dzięki współpracy z profesjonalistami świetnie orientującymi się zarówno w obszarze tradycyjnej komunikacji medialnej, kampanii reklamowych w internecie (animacje i klipy viralowe, prowadzenie kont social media), jak i grafiki użytkowej (w tym DTP), agencja marketingowa zapewnia klientom wszechstronną obsługę. Młode firmy mogą zlecić stworzenie kompletnej identyfikacji wizualnej wraz z księgą logotypu i wzorami akcydensów (papier firmowy, koperty czy wizytówki), a te które dysponują już swoim logo mają pewność, że będzie ono prawidłowo użyte w trakcie tworzenia materiałów reklamowych – stoisk targowych, ulotek, kalendarzy czy billboardów. Agencja marketingowa napisze także atrakcyjne, unikatowe wpisy na stronę www firmy oraz zaplanuje schemat interakcji z odbiorcami poprzez popularne portale, jak Instagram, Twitter lub Facebook.

Do jakich podmiotów adresowana jest oferta agencji marketingowej?

Usługi świadczone przez agencje marketingowe kierowane są głównie do podmiotów, które nie posiadają własnego działu promocji. Aczkolwiek nie oznacza to, iż to wyłączny model współpracy. Praca agencji często polega na udzieleniu wsparcia istniejącemu już w firmie działowi zajmującemu się reklama i marketingiem. Jeśli więc nie ma on doświadczenia w przygotowaniu sympozjów, spotkań z klientami czy targów, które zazwyczaj wymagają skrupulatnego planowania, te zadania można zlecić agencji marketingowej. Może ona również posłużyć za narzędzie pomagające w budowie niezawodnego oraz harmonijnego teamu pracowników – wystarczy zlecić jej zorganizowanie imprezy integracyjnej czy też przygotowanie programu kursów. Na rynku funkcjonują setki agencji reklamowych, należy jednakże wybierać te, które gwarantują dostęp do obszernego zespołu doświadczonych profesjonalistów. Pozwala to na powierzenie wszystkich przedsięwzięć marketingowych jednej agencjii w rezultacie – łatwiejszą kontrolę nad integralnością kampanii i wizerunku firmy.

Dane adresowe:
K-MYK Agencja kreatywna
al. Powstania Warszawskiego 15
31-539 Kraków

Mob.: + 48 733-378-564
E-mail: [email protected]