Tani parking przy lotnisku – potrzebne rozwiązania dla podróżnych

Parking przy lotnisku w Krakowie - zapoznaj się z pełną ofertą.

Możliwość przybycia nawet w najbardziej oddalone miejsca świata, szybkość oraz wygoda – to główne plusy lotów samolotem, które sprawiły, że tego rodzaju transport zyskał niesamowitą popularność. Wyjazd, którego częścią jest lot, wiąże się jednak z drobnymi niedogodnościami, z których najbardziej odczuwalną jest niewątpliwie problem dostania się do portu lotniczego – a masa podróżnych w tym celu jest zmuszona wszak przebyć setki kilometrów. Tak długą trasę najłatwiej jest pokonać własnym samochodem. Co jednak zrobić z nim w czasie samego wyjazdu? Jak po jego pozostawieniu dojechać do portu lotniczego? Te oraz inne kwestie łączące się z dotarciem na lotnisko swoim samochodem rozwikła skorzystanie z dobrego parkingu w okolicy lotniskaobsługującego międzynarodowe przeloty.

Tani parking przy lotnisku w Balicach – zarezerwuj miejsce na stronie www

Wylatujący z lotniska w Balicach mogą bez problemu przygotować swój wyjazd tak, żeby do portu lotniczego dotrzeć prywatnym autem. W Balicach mogą zostawić go na utwardzonym parkingu oddalonego nieznacznie od samego lotniska. Taki parking zapewnia kompleksową ochronę samochodu, więc w trakcie wyjazdu nie muszą rzecz jasna się o niego zamartwiać. Nad bezpieczeństwem pojazdu czuwać będą stróże, a posiłkowe zabezpieczenie stanowi system monitoringu. Korzystanie z oferty parkingu usprawnia opcja elektronicznej rezerwacji, dlatego nie musimy martwić się, że po przyjeździe na miejsce nie będziemy mieli gdzie zaparkować. Parking jest ponadto w całości utwardzony, co jest niezmiernie ważne w czasie opadów deszczu lub śniegu.

Parking przy lotnisku w Kraków-Balice – możesz liczyć na asystę jego zespołu

Decydując się na skorzystanie z usług oferowanych przez parking strzeżony przy porcie lotniczym możemy spodziewać się również licznych udogodnień, dzięki którym wyjazd odbędzie się bez kłopotów. Najistotniejszym z nich jest z całą pewnością sposobność skorzystania z transferu z parkingu na lotnisko, którego koszty wliczone są w cenę opłaty za parkowanie. Ponadto kierowcy mogą liczyć na wsparcie zespołu parkingu w wielu przypadkach, takich jak rozładowanie akumulatora albo ubytek powietrza w oponach.

Dane adresowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]