Serwis okien PCV i drewnianych – to ważne!

Serwis okien Warszawa - usługa dla Ciebie.

Regularnie zlecany serwis okien umożliwi cieszenie się komfortową temperaturą w mieszkaniu i zapobiegnie utracie ciepła w okresie jesienno-zimowym. Jakie naprawy wykonuje doświadczony serwisant? Dlaczego warto wezwać zawodowca?

Serwis okien PCV – zadbaj o komfort w swoim domu

Codziennie otwierane, rozszczelniane oraz uchylane okna są podatne na różnego rodzaju zniszczenia i wykrzywienia. Na stan uszczelek oraz okien niekorzystnie wpływają też czynniki atmosferyczne – żar i mróz, opady czy promieniowanie słoneczne. Cykliczny serwis okien PCV i drewnianych pozwoli utrzymać je w nienagannym stanie przez lata. O ile wymianę uszczelek oraz inne nieskomplikowane czynności można wykonać na własną rękę, o tyle do bardziej zaawansowanych prac musimy wezwać serwisanta. Fachowcy oferują szeroki wachlarz usług odpowiadając na najczęstsze potrzeby klientów – regulują ciężko pracujące mechanizmy, zmniejszają docisk okien w lecie, dbają o odpowiednią izolację termiczną, przeciwdziałają stratom ciepła, regulują mocowania i okucia. Profesjonalny zespół serwisu okien może też przeprowadzić wymianę szyby w oknie.

Czemu należy zlecać serwis okien?

Cyklicznie wykonywany serwis okien pomaga zmniejszyć utratę ciepła nawet o 1/3, co bezpośrednio przekłada się na oszczędności na ocieplaniu i zapewnia domownikom komfort termiczny. Fachowcy zadbają zarówno o okna wykonane z drewna, jak i z PCV. Serwis okna to jednakże nie tylko wymiana uszczelek czy regulacja mechanizmów odpowiedzialnych za otwieranie i uchylanie skrzydła. Specjalista zadba też o bezpieczeństwo domowników, np. poprzez instalację specjalnych okuć utrudniających włamanie.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]