Przyjęcie okolicznościowe – w sali lub w ogrodzie

Szukasz aktualnej oferty przyjęć okolicznościowych w Krakowie? Idealnie trafiłeś! Wejdź na https://palacradziwillow.pl/oferta/przyjecia-okolicznosciowe/.

Gdy ktoś wspomina o planowaniu dużej imprezy rodzinnej, najczęściej naszym błyskawicznym skojarzeniem jest ślub wraz z weselem. Niemniej jednak huczne przyjęcia okolicznościowe, na które czasem przyjeżdża dziesiątki bliskich z dalszej i bliższej rodziny, to też zabawy z okazji 18-tych urodzin, komunie czy ceremonie chrztu. Jeśli lista gości jest długa, zazwyczaj nie będziemy w stanie zaplanować przyjęcia oraz przyrządzać poczęstunku dla uczestników we własnym domu. W takiej sytuacji najlepszym wyjściem jest zamówienie odpowiedniego lokalu.

Jak wybierać salę na przyjęcie okolicznościowego?

Każdy rodzaj przyjęcia wiąże się z innymi potrzebami osób zaproszonych. W razie imprezy o bardzo rozrywkowej konwencji, jak m.in. urodziny bądź osiemnastka, w której będą brać udział w większości dorośli, gościom wypada udostępnić nie tylko miejsce, w którym spożyją spokojnie posiłek, ale i salę taneczną. Natomiast zabawy, w których dużą część gości mogą stanowić kilkulatki, m.in. chrzty czy komunie, poleca się wyprawić w miejscu, które oprócz wynajęcia sali w środku budynku oferuje dodatkowo przestrzeń na zewnątrz. Dzięki zaoferowaniu najmłodszym zabawy w plenerze będziemy mieć gwarancję, że nie zmęczą się tak szybko sytuacją i nie będą marudzić rodzicom o powrót do domu. Dania podawane gościom również powinny być dobrane do rodzaju imprezy okolicznościowej. Organizując takie wydarzenie opłaca się zatem skorzystać z usług firmy cateringowej, która zatroszczy się o dobre menu, bufet z zakąskami oraz ciepłe i zimne napoje.

Organizacja przyjęcia w pobliżu Krakowa

Wyszukanie miejsca na organizację zabawy okolicznościowej w Małopolsce, w szczególności w dużym mieście, nie jest wielką trudnością, jednak rzadko która oferta może sprostać Pałacowi Radziwiłłów, położonemu w Balicach nieopodal Krakowa. Od dziesiątek lat w iście królewskim stylu urządzane są tu komunie, chrzty i – oczywiście – wesela, które każdy z gości zapamięta na lata. W Pałacu można wykorzystać jedną lub kilka sal, w których bez przeszkód można pomieścić ogółem do stu trzydziestu osób. Z kolei jeżeli przyjęcie ma być zaplanowana w plenerze, to ogród przed Pałacem pomieści blisko trzystu gości. Co istotne, firma cateringowa obsługująca to miejsce świadczy wszechstronną obsługę przyjęcia okolicznościowego, od przyrządzenia posiłków, poprzez ułożenie i przystrojenie stołów, aż po wykwalifikowaną kadrę kucharzy i kelnerów.

Dane adresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]