Parking długoterminowy w Balicach – gwarancja bezpieczeństwa auta

Wszystko o parkingu długoterminowym Balice odszukacie na pandaparking.pl.

Wyjeżdżasz na wakacje za granicę, a może czeka Cię służbowy wyjazd na inny kontynent? Zastanawiasz się, co zrobić z autem w czasie wyjazdu? Sprawdź, czy zostawienie auta na parkingu długoterminowym przy lotnisku w Balicach jest korzystnym rozwiązaniem.

Długoterminowy parking przy lotnisku – wygoda i bezpieczeństwo

Lotnisko w Balicach to jedno z największych i najbardziej obleganych portów lotniczych w Naszym kraju. Ci, którzy planują podróż za granicę, mogą skorzystać z usługi czynnego przez całą dobęparkingu monitorowanego, znajdującego się bezpośrednio w okolicy portu lotniczego. Na miejscu wydzielonych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym gruncie, a bezpieczeństwa pozostawionych samochodów pilnują kamery monitoringu i całodobowa ochrona. Cały teren jest ogrodzony a wjazd posiada szlaban, co zapewnia, że osoby niepowołane nie będą miały możliwości dotarcia do aut tam zostawionych. Parking długoterminowy to trafne rozwiązanie w przypadku pasażerów ze sporą ilością bagażu podróżnego, którzy chcą uniknąć taszczenia ciężkich walizek w autobusie miejskim lub pociągu.

Czy opłaca się z niego skorzystać parkingu długoterminowego?

Sporą zaletą parkingu przy lotnisku w Krakowie-Balicach są atrakcyjne ceny oraz dobra lokalizacja. Miejsce jest umiejscowione zaledwie 1000 metrów od lotniska. Panda Parking oferuje również darmowy dowóz pasażerów prosto pod terminal – trwa to zaledwie 3 minuty i odbywa się całodobowo! Rezerwacja miejsca parkingowego jest możliwa przez internet bądź telefonicznie – ekspresowo i bez trudności, a odwołanie rezerwacji wiąże się z żadną opłatą. Płatności można wykonać gotówką (w PLN i €) lub przelewem. Dodatkowym atutem jest też bezprzewodowy internet WiFi na terenie parkingu, a także możliwość użycia z kompresora i naładowania akumulatora w razie awarii auta. Parking długoterminowy przy lotnisku w Balicach zapewnia komfort oraz bezpieczeństwo pojazdu.

Dane adresowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]