Organizacja wesela – postawić na lokal czy dom weselny?

Po więcej informacji o miejscu na wesele w Krakowie kliknij tu.

Ślub i odbywające się po nim uroczystości weselne to wydarzenie, o którym krewni nowożeńców oraz ich goście będę pamiętać przez kilka miesięcy, a często nawet lat. Jeżeli młoda para zechce wyprawić przyjęcie dla dużej ilości osób, pierwszym wyzwaniem, z którym będzie musiała się zmierzyć, jest wybór najlepszego domu weselnego, w którym uczestnicy będą bawić się w ten niezwykły wieczór w komfortowych warunkach.

Dom weselny – wybierz wszechstronną obsługę

Szukając sali na wesele narzeczeni powinna wziąć pod uwagę kilka znaczących czynników. Na wstępie musi ustalić ilość uczestników wesela, by mieć pewność, iż w wybranym domu weselnym bez przeszkód znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla każdego. Goście powinni mieć własne miejsce ich przy stoliku, ale istotne jest także, by mieli możliwość zatańczenia. Poza tym nowożeńcy powinni sprawdzić jak daleko od kościoła znajduje się sala weselna oraz czy droga do niej nie będzie uciążliwa. Jeżeli na wesele zaproszeni są bliscy i przyjaciele mieszkający w innej miejscowości, powinno się poszukiwać domu weselnego, w sąsiedztwie którego znajduje się rozbudowana sieć hoteli. Następną kwestią jest samo zaplanowanie przyjęcia ślubnego, czyli przygotowanie menu, udekorowanie stołów i załatwienie obsługi kelnerskiej oraz zespołu muzycznego. Takie czynności mogą przerosnąć możliwości pary młodej, zatem warto wybrać ofertę domów weselnych, które świadczą pomoc w obszarze kompleksowej organizacji zabawy weselnej.

Sala na wesele dla młodych par z okolic Krakowa

Młode pary z małopolski, głównie z Krakowa i okolicznych miejscowości, mogą wyprawić wesele w niezwykle malowniczym miejscu, jakim jest Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w Balicach. W jego salach przyjęcia ślubne wyprawiane są od wielu dekad, a każde z nich zyskuje olśniewającą oprawę. Pałac dysponuje czterema pomieszczeniami zdolnymi podjąć 130 osób. Przyjęcie może zostać wyprawione również w plenerze przed Pałacem, a wówczas brać udział w nim zdoła bez problemu ponad 300 zaproszonych. Atutem Pałacu Radziwiłłów jest to, że usytuowany jest raptem 12 km od Krakowa, który ma bardzo bogatą bazę noclegów. Podróż gości po ceremonii do sali weselnej nie trwa więc dłużej aniżeli 30-40 minut.

Dane adresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]