sale do wynajęcia na imprezy kraków

Organizacja imprez firmowych – jak wybrać lokal?

Przyjęcia firmowe to nie tylko weekendy integracyjne albo grille dla zatrudnionych i ich bliskich, intencją których zbudowanie głębszych więzi pomiędzy pracownikami i pracodawcą. Coraz częściej firmy organizują głośne eventy, m.in. po to, by uczcić osiągnięte wyniki, jak również rozmaite konferencje, gale dla wspólników biznesowych oraz szkolenia. Takie wydarzenia muszą być odpowiednio zaplanowane, szczególnie jeśli mają być wykorzystane później działaniach marketingowych.

O czym pamiętać wybierając lokal na organizację imprezy firmowej

O ile nie posiadamy w budynku firmy pojemnych wnętrz, w których uda się urządzać event, należy sprawdzić usługi wynajmu sal, które pomieszczą wszystkich zaproszonych uczestników uroczystości. Kluczowe jest, aby miejsce, w którym urządzamy imprezę korespondowało swoją estetyką do rangi urządzanego wydarzenia. Prestiżowe bankiety dla kontrahentów spółki, w czasie których fetowany jest jej spektakularny sukces, nie mogą być zorganizowane w pierwszym lepszym lokalu. Wskazane jest przy takich okazjach urządzić event w jedynym w swoim rodzaju miejscu, które stanowczo podkreśli doniosłość uroczystości. Z kolei jeśli na imprezę sproszeni zostaną goście nie zamieszkujący w bliskiej okolicy lokalu, powinno się zdecydować się na salę, zlokalizowaną w pobliżu rozbudowanej bazy hoteli, do której bez przeszkód można dotrzeć o każdej porze dnia.

Planowanie imprezy firmowej – zapewnij gościom należytą obsługę

W toku planowania eventu firmowego nie wolno przeoczyć tak ważnej kwestii, jak zapewnienie uczestnikom zimnych oraz ciepłych posiłków i napojów. Zalecanym rozwiązaniem będzie powierzenie tego zadania sumienne firmie zajmującej się cateringiem, która zadba nie tylko o przygotowanie i dowiezienie we wskazane miejsce pysznych dań dla uczestników, ale również doradzi jakie dania uwzględnić w menu i zajmie się ustawieniem stolików. W czasie pokazowych gal wskazane jest również zapewnienie zaproszonym nieskazitelnej obsługi. Wypada zatem szukać pomocy firm cateringowych mających w swoim teamie kelnerów, którzy będą serwować potrawy do stołu w elegancki sposób, a także doświadczonych szefów kuchni, którzy przyszykują nie tylko smakowite, lecz i rewelacyjnie wyglądające dania.

Dane adresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]