pozycjonowanie Kraków, pozycjonowanie stron www Kraków

Klienci szukają firm online – o pozycjonowaniu stron www Kraków

Powszechność internetu oraz prostota wykorzystania go w celu wyszperania potrzebnych usług i artykułów spowodowała, że każde przedsiębiorstwo chce aktualnie być zauważonym w sieci. Rzecz jasna, samo założenie strony www nie oznacza, że nowi klienci nas znajdą – najważniejsza jest wszak obecność na pierwszych miejscach wyników wyszukiwania. Sporo mniejszych firm, działających tylko na określonym obszarze czy też nawet w jednej miejscowości, np. w Krakowie albo w Szczecinie, zastanawia się, czy opłaca się im pozycjonować stronę firmową. Odpowiedź jest prosta – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne to okazja dla małych podmiotów

Użytkownicy sieci poszukując w wyszukiwarkach usług bądź sklepów stacjonarnych stosują przeważnie frazy lokalne, innymi słowy obejmujących nazwę konkretnego miasta, jak np. “sklep rtv kraków”, “piekarnia kraków” albo “hydraulik kraków”. W związku z tym pozycjonowanie lokalne stron jest szansą dla niewielkich firm na pokazanie swoich usług potencjalnym odbiorcom, rezydującym w konkretnym mieście. Oferta pozycjonowania dla firm lokalnych ma wszystkie cechy tradycyjnego pozycjonowania. Wyróżnia się zasadniczo tym, że strategia SEO zorientowana jest na przyrost widoczności zwłaszcza fraz lokalnych, przykładowo przez uruchomienie i optymalizację wizytówki GMF, wdrożenie zoptymalizowanego pod te frazy treści czy zdobywanie linków z tzw. NAP-ami pozwalające wyszukiwarkom powiązać stronę z daną lokalizacją.

Pozycjonowanie dla biznesów z Małopolski

Krakowska agencja SEO4.net działa w branży projektowania stron internetowych i optymalizacji, pozycjonowania od blisko 15 lat. W trakcie tego okresu świetnie rozeznaliśmy miejscowy rynek, dzięki czemu pomogliśmy szeregu regionalnym podmiotom podnieść widoczność ich stron firmowych i tym sposobem trafić do nowych klientów. Świadczymy kompleksowe usługi SEO, łączące w sobie uzupełnienie treści, optymalizację techniczną strony, jak również link building. Nad wypełnieniem planu zgodnie z ustalonym harmonogramem prac czuwa indywidualny opiekun, a klient może przeglądać codziennie rezultaty pozycjonowania korzystając z naszego autorskiego narzędzia SEO Extranet.

Dane adresowe:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]