Kilka słów o zaletach parkingu przy lotnisku w Krakowie

Uzyskaj więcej informacji o ofercie parkingu Balice na pandaparking.pl.

Podróż samolotem jest coraz popularniejszym sposobem transportu, preferowanym przez biznesmenów, jak i turystów. Zanim jednak usiądziemy w fotelu samolotu, żeby udać się w podróż musimy dojechać na lotnisko. O ile wybierzemy publiczne środki transportu, nasze problemy w kwestii dojazdu skończą się po dotarciu do portu lotniczego. Wielu z nas jednak woli skorzystać z własnego auta, lecz to rodzi problem: gdzie go zostawić w trakcie naszej podróży?

Zostaw auto pod opieką – parking przy lotnisku

Jasne, że najprostszym wyjściem jest poprosić członka rodziny lub znajomego o podrzucenie na lotnisko, a później o odbiór po naszym powrocie. Nie każdy jednak ma sposobność zorganizować sobie taki transport, ponieważ mnóstwo wylotów ma miejsce w godzinach nocnych lub w godzinach roboczych. Szczęśliwie w niewielkiej odległości od wielu ruchliwych portów lotniczych, na przykład w Balicach koło Krakowa, powstały czynne całą dobę parkingi, na których niewielkim kosztem możemy zostawić auto na kilkanaście dni. Korzystanie z takich parkingów jest całkiem bezpieczne – naszego samochodu pilnuje wyszkolona ochrona, , a zaparkowane auta są ubezpieczone w trakcie postoju.

Rezerwacja miejsca, transfer na lotnisko, pomoc techniczna – co oferują długoterminowe parkingi przy lotnisku w Balicach?

Długoterminowe parkingi przy lotniskach zwykle oferują też inne udogodnienia. Na przykład te zlokalizowane w Balicach w pobliżu Krakowa zapewniają przez całą dobę swoim klientom transport na lotnisko, dzięki czemu dostaniemy się do portu lotniczego w pięć minut i to wraz z walizkami. Kierowca parkingu odbierze nas z lotniska także po powrocie. Gdy w naszym aucie rozładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, będziemy mogli użyć urządzeń rozruchowych, kompresora lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A właściciele pojazdów elektrycznych będą mogli użyć dedykowanej stacji do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można też sprawdzić przed wylotem wagę bagażu podręcznego i upewnić się, że nie przekracza dopuszczalnych limitów.

Dane adresowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]