Czy warto dodać panoramę sferyczną do profilu firmy na Facebooku?

Jeśli szukasz szczegółowych wiadomości dotyczących przygotowania panoram sferycznych, wejdź na www.fotografsv.pl/zdjecia-360-stopni-na-facebooka/.

Panoramy sferyczne to niezwykle atrakcyjna i nowoczesna metoda prezentowania pomieszczeń lokali usługowych czy przedsiębiorstw. Z reguły spotykamy je wędrując po Google Street View oraz wizytówkach Google Moja Firma, ale także natrafiamy na nie na najsłynniejszym portalu społecznościowym – na Facebooku. Daje on możliwość opublikowania na profilu firmy takiej panoramicznej fotografii. Jak więc możesz wykorzystać panoramy sferyczne do wyróżniania Twojej marki na Facebooku? Zalecenia prezentujemy w dalszej części tekstu.

Jak działają panoramy 360 stopni?

Zdjęcia 360 stopni to panorama sferyczna, które możemy oglądać pod każdym kątem. Dowolne obracanie fotografii daje wrażenie osobistej obecności w oglądanym miejscu. Sferyczne zdjęcia panoramiczne na Facebooku dają możliwość oglądania lokalu, budynku lub nieruchomości poprzez opcję wyboru kierunku, w którym patrzymy. Fotografie tego rodzaju tworzy się przy pomocy specjalnych aparatów oraz aplikacji. Dla użytkowników wyłączną różnicą w porównaniu do zwykłych zdjęć cyfrowych to sposobność wybrania kursorem takiego zdjęcia, a w następnej kolejności obrócenia go w wybranym kierunku.

Sferyczne zdjęcia panoramiczne – wyróżnij swoją firmę

Sferyczne zdjęcia panoramiczne na Facebooka to znakomity sposób na wyróżnianie własnej firmy bądź biznesu. Zdjęcia 360 stopni dają spore możliwości prezentacji wnętrza lokalu gastronomicznego, hostelu albo biura. Taka forma zdjęć jest o wiele bardziej atrakcyjna i pozwala dokładnie poznać konkretne miejscem. Umieszczenie Panoram sferycznych na Facebooku będzie mieć korzystny wpływ na postrzeganie naszej firmy przez klienta i podniesie jego ufność w stosunku do usług przez nas świadczonych, co przełoży się na dużo większe prawdopodobieństwo, iż z nich skorzysta.

Panoramy sferyczne warto użyć na Facebooku przede wszystkim gdy prowadzimy działalność, która bazuje na atrakcyjnych pomieszczeniach (np. sale konferencyjne bądź hotel), ale także jeśli chcemy zachęcić zainteresowane osoby, żeby skorzystali z naszej oferty rekrutacyjnej lub po prostu przybliżyć naszym klientom biuro, w którym funkcjonujemy.

Do przygotowania sferycznych zdjęć panoramicznych zatrudnij profesjonalistę!

Stworzenie panoramy sferycznej, aczkolwiek w teorii jest możliwe do opracowania na własną rękę, niemniej jednak do celów biznesowych powinno się wybrać profesjonalnego fotografa, który zajmuje się na co dzień tematyką interaktywnych zdjęć. Dlaczego to zalecane rozwiązanie? Polecenie tego zadania profesjonalnemu fotografowi daje pewność stworzenia wysokiej jakości fotografii, które ponadto będą atrakcyjniejsze dla widza. Sama usługa nie jest również kosztowna czy trudno dostępna. Na stronie Google Moja firma — Street View znajdziemy listę fotografów rekomendowanych przez Google do wykonania sferycznych zdjęć panoramicznych. W katalogu tym znajdują się wyłącznie Ci fotografowie, którzy sprostali konkretnym wymaganiom jakościowym Google oraz zamieścili określoną liczbę prawidłowych panoram 360 stopni.

Dane adresowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]