Catering na imprezy – profesjonalni kelnerzy i kucharze

Na lastrada.pl/catering-eventowy/ sprawdzisz, kto oferuje catering na imprezy w Krakowie.

Letnie miesiące obfitują w niezmiernie modne w ostatnim czasie pikniki firmowe i wydarzenia plenerowe, ale tak naprawdę każdego tygodnia w różnych miastach w Polsce odbywają się konferencje, bankiety albo benefisy. Takie eventy wymagają stosownej oprawy, której niezbędną częścią jest profesjonalnie przygotowany i podany catering. Trafnym rozwiązaniem jest skorzystanie ze wsparcia podmiotu świadczącego kompleksową usługę cateringu na imprezy.

Catering imprezowy – liczy się profesjonalizm

Masz zamówioną salę na event bądź wybrałeś już lokalizację, w którym wyprawisz piknik? Najważniejszy etap za Tobą! Teraz powinieneś zatroszczyć się o to, by zaproszeni na imprezę goście mieli dostęp do smacznych przekąsek, napojów oraz ciepłych potraw. Miej na uwadze, że podczas ważnych gal nie godzi się postawić stoliki z cateringiem gdzieś na uboczu sali i oczekiwać, iż goście obsłużą się na własną rękę. Istotna jest jakość oprawy – przemyślany rozkład stolików, eleganckie dekoracje, jak również poprawne ułożenie sztućców i zastawy. Goście wydarzenia z pewnością docenią także, jeśli dania będą prezentować się na talerzu jak w uznanych restauracjach, a posiłki będą podawać do stołu doświadczeni kelnerzy.

Wskazówki odnośnie dań i nie tylko – atuty profesjonalnego cateringu imprezowego

Atutem zamówienia oferty cateringu na imprezę jest bezspornie to, iż zatrudniona do pomocy ekipa nie tylko przyszykuje wyborne dania, ale także drobiazgowo zajmie się całą jego oprawą. Potrawy i zakąski zostaną dostarczone w wyznaczoną lokalizację, zespół firmy cateringowej rozłoży oraz nakryje stoły, a potem profesjonalni kelnerzy będą obsługiwać obecnych w czasie imprezy. Na życzenie zamawiającego, o ile pozwoli na to wyposażenie wynajętej przestrzeni, szefowie kuchni mogą wzbogacić imprezę pokazem live cooking, co dla gości może być jedyną szansą, żeby zobaczyć z bliska jak pracują profesjonalni kucharze. Należy zatrudnić firmę cateringową, która działa na rynku od wielu lat i która ma doświadczenie w organizacji i obsłudze różnorodnego typu eventów, zarówno tych liczących kilkaset gości, jak i kameralnych. Podczas ustalania szczegółów zlecenia podpowie ona, jakie napoje, dania oraz przekąski perfekcyjnie sprawdzą się w danym przypadku, a w razie konieczności dostarczy własny sprzęt na miejsce imprezy.

Dane adresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]