Catering firmowy – warto go zlecić profesjonalnej ekipie

Dowiedz się więcej o cateringu firmowym - kliknij w to miejsce.

Konferencja, ważne spotkanie biznesowe albo warsztaty – każde pokaźniejsze przedsiębiorstwo na pewno kiedyś stanie przed koniecznością organizacji takiego wydarzenia. Łączy się to z różnymi zadaniami, które na ogół nie należą do zakresu obowiązków wypełnianych przez zatrudnione tam osoby, jak np. dostarczenie napojów i posiłków dla jego zaproszonych gości. Jeżeli na planowanym spotkaniu mają pojawić się spore tłumy, opłaca się skorzystać z usług cateringu firmowego.

Poczęstunek bez ryzyka ubrudzenia odzieży – o cateringu firmowym

Kursy oraz konferencje biznesowe to wydarzenia trwające zwykle po 6-9 godzin, w wielu przypadkach nawet przez parę następujących po sobie dni. Ich uczestnicy dostają szczegółowy grafik prelekcji, między którymi wskazane są maksymalnie dwie niedługie przerwy, podczas których trudno jest zjeść kompletny obiad w najbliższej restauracji. Z tej przyczyny tak ważne jest zapewnienie gościom drobnych przekąsek oraz napojów, które mogą w mgnieniu oka zjeść podczas przerwy, a jeśli organizator pozwoli, również zabrać na salę prelekcji. Podmioty oferujące usługę cateringu dla firm zajmują się przygotowaniem stolika z zimnymi i gorącymi napojami, przeważnie z herbatą oraz kawą, jak również z małym poczęstunkiem, które można skonsumować bez obaw o zabrudzenie dłoni czy odzieży. Usługa cateringu biurowego obejmuje także użyczenie sprzętu do przyrządzania napojów gorących.

Planujesz kurs? Pamiętaj o przerwie kawowej!

Przerwa kawowa jest bardzo istotna, daje bowiem uczestnikom czas na odprężenie się po kilku godzinach intensywnej koncentracji. Dodatkowo jest to również szansa kontaktu z pozostałymi gośćmi oraz obgadania w bardziej hermetycznym gronie spraw roztrząsanych na kursie. Sprzęt z herbatą i innymi napojami, który działa na stołówkach biurowców, nigdy nie dorówna perfekcyjnie zorganizowanej usłudze bufetu kawowego. Goście ważnych sympozjów lub płatnych wykładów nie powinni przecież pić z papierowych kubeczków, zagryzając zakupione po drodze w na stacji benzynowej czy też przyniesione z domu sandwicze. Skorzystanie z usługi profesjonalnego cateringu dla firm podkreśli więc prestiż spotkania i zarazem pokaże, iż jego organizator zatroszczył się też o wygodę uczestników.

Dane adresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]