Aktualizowanie WordPressa sprawia Ci kłopoty? Skorzystaj z pomocy specjalisty!

Szukasz dobrej oferty utrzymania WordPress? Nie zwlekaj! Wejdź w to miejsce.

WordPress, stworzony przede wszystkim jako oprogramowanie blogowe, błyskawicznie stał się jednym z najbardziej rozpowszechnionych CMS-ów. Ze względu na fakt, że jest szybki i łatwo można opanować podstawy posługiwania się nim, stosuje się go aktualnie do projektowania sklepów internetowych i złożonych stron firmowych. Jednakże ten CMS może być powodem nieprzyjemnych sytuacji, zatem istotną i pomocną usługą staje się opieka techniczna nad stroną na WordPressie.

Opieka techniczna WordPress – nie zaniedbuj cyklicznej instalacji najnowszych edycji CMS

Podstawą bezpieczeństwa strony jest bezspornie zaktualizowanie jej do aktualnej wersji WordPressa. Raz za razem jednak podmioty po utworzeniu strony zapominają o regularnym wdrażaniu najnowszych wersji CMS-a bądź aktualizacji używanych wtyczek, przez co narażają witrynę na ataki hakerów bądź zainfekowanie przez wirusymalware. Na domiar tego, mimo że WordPress jest bardzo prostym CMS-em, jego aktualizacja może skutkować nieoczekiwanymi kłopotami z należytym funkcjonowaniem strony czy sklepu. Wobec tego wymagane jest, żeby czynność tę realizował zawsze ktoś biegły w WordPressie, a jeśli nie mamy w firmie działu technicznego, powinno się zlecić aktualizowanie WordPressa zewnętrznemu znawcy.

Utrzymanie WordPressa – usługa dla dużych i małych firm oraz freelancerów

Oferta opieki technicznej nad stroną www to usługa adresowana przede wszystkim do klientów biznesowych, tak niewielkich jak i dużych podmiotów, którzy troszczą się o sprawne i nieustanne funkcjonowanie ich strony firmowej, a także zabezpieczenie jej baz danych i zasobów. Oferta ta przydatna jest również freelancerom i blogerom prowadzącym własne strony internetowe. W podstawowym dostępnym pakiecie znajduje się wsparcie w przygotowaniu kopii zapasowych, przeprowadzenie aktualizacji CMS-a i eliminacja następstw cyberataków. W wyższych pakietach oferowane są także rozmaitego rodzaju monitoringi (np. zmian treści, logowań użytkowników oraz zmian wtyczek).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]