Automatyczna księgowanie faktur z aplikacją Flobo

Na https://flobo.io odnajdziesz więcej informacji o automatycznej obsłudze należności.

Właściciele przedsiębiorstw bezustannie poszukują rozwiązań, które pozwolą im w prosty sposób zmniejszyć koszty działalności, a jednocześnie ograniczyć czas przeznaczany na wykonywanie części procesów wewnętrznych. Polska aplikacja Flobo, będąca jedną z pierwszych na naszym rynku aplikacji typu Finance Automation, pozwala nie tylko na automatyczne księgowanie faktur, ale także automatyzuje windykację opóźnionych należności.

Automatyczne księgowanie faktur poprzez połączenie z usługą mass collect banku

Automatyczne księgowanie przelewów w aplikacji Flobo możliwe jest dzięki integracji tego narzędzia z rachunkiem bankowym oraz oprogramowaniem fakturowym przedsiębiorstwa. Flobo zbiera dane o wydanych fakturach, a później kontroluje czy pojawiły się przelewy od klientów. Integracja z serwisem mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo ma rachunek, umożliwia aplikacji odróżnienie poszczególnych płatników, ponieważ każdy z nich ma przydzielony indywidualny numer rachunku bankowego, na który wpłaca opłaty. Automatyczne księgowanie faktur uwalnia przedsiębiorcę ze żmudnego obowiązku manualnego księgowania płatności, co pozwala mu skoncentrować się na wykonywaniu innych kluczowych dla powodzenia firmy zadań. Aplikacja Flobo do automatycznej księgowości spełni potrzeby nie tylko większych przedsiębiorstw, ale także i tych niewielkich, które w miesiącu obsługują około stu dokumentów księgowych. Flobo dysponuje jeszcze jedną pożyteczną funkcją, niezmiernie pomocną tym przedsiębiorcom, którzy regularnie borykają się z migającymi się od zapłaty kontrahentami – to moduł automatycznej windykacji należności.

Flobo – dowiedz się czy wdrożyć ją w twoim biznesie

Nie wiesz czy robot Flobo to korzystne rozwiązanie dla Twojej firmy? Flobo dostarcza kilka rodzajów automatyzacji procesów obsługi należności, pośród których znajdziesz tę, która perfekcyjnie spełni Twoje wymagania. Ten robot bez trudu księguje przelewy abonamentowe, toteż znakomicie zda egzamin w szkołach niepublicznych bądź językowych, czy tam, gdzie płaci się czesne. Z Flobo skorzystać mogą też hotele, hostele, a nawet biura podróży – aplikacja obsłuży przelewy od klientów, zarówno te jednorazowe, jak i realizowane w określonych transzach. A co z firmami oferującymi różnorodne usługi? Jeśli firma za realizację usługi wymaga wstępnej opłaty, Flobo będzie sprawdzać wpłaty do klientów i przekazywać do realizacji tylko opłacone zlecenia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]