Wytrzymałe i pojemne kontenery na odpady budowlane

Jeśli chcesz zamówić kontenery na gruz, koniecznie sprawdź ekombud.pl.

Kontenery na gruz pełnią bardzo ważną funkcję w czasie wykonywania robót remontowo-budowlanych – umożliwiają legalne usunięcie pozostałości po skuwaniu płytek, demontażu stolarki i pozostałych pracach. Jakie rodzaje kontenerów budowlanych są dostępne na rynku? U kogo można je zamówić?

Kontenery budowlane – postaw na najwyższą jakość

W Polsce wytwórstwem pojemnych i trwałych kontenerów na odpady zajmuje się spółka Ekombud – w swojej ofercie posiada m.in. kontenery na gruz oraz kontenery na złom. Z tego rodzaju pojemników korzystają nie tylko firmy remontowe, ale też podmioty zajmujące się wynajmem kontenerów stalowych, przedsiębiorstwa usług komunalnych czy Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, tzw. PSZOKi, które nie licząc resztek wytwarzanych w gospodarstwach domowych, przyjmują także gruz betonowy i ceglany, złom oraz wszelkiego typu odpadki po remontach.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

Na rynku jest sporo rodzajów pojemników na odpady. Są kontenery z pokrywą, otwarte, kontenery stalowe, muldy asymetryczne i symetryczne, pojemniki wyposażone w zwijaną plandekę oraz wiele innych modeli. Pośród dostępnych na rynku kontenerów stosowanych w budownictwie najczęściej używane są modele hakowe, rolkowe, a także samowyładowcze. Kontener hakowy może znaleźć zastosowanie w zakładzie produkcyjnym albo na budowie. Zależnie od potrzeb można zaopatrzyć się w kontener lub otwarty. Na budowach częstokroć używane są także kontenery do przewozu materiałów sypkich – najczęściej są to modele samowyładowcze, gdyż można je prędko rozładować.

Dane adresowe:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]