Wynajem szalunków dla ekip budowlanych

Szukasz pełnej oferty wynajmu szalunków Kraków? Doskonale trafiłeś! Wejdź na https://abcszalunki.pl/wynajem/.

Szalowanie to jedna z najczęściej stosowanych na budowach technologii. Na czym polega? Szalunek to pewnego typu forma, którą wypełnia się cementem – najczęściej przy budowie fundamentów. Szalunki bardzo często robione są z drewna, ale spotyka się także wersje wykonane ze stali, a niekiedy nawet plastiku. Pozostałymi potrzebnymi elementami szalunków są dźwigary i podpory, które pozwalają na wypracowanie odpowiednich efektów. Jednak ze względu na spore ceny nie wszystkie firmy budowlane posiadają własne szalunki. Jeśli będą potrzebne, mogą bowiem zwyczajnie je wypożyczyć – zwłaszcza, że wynajem szalunków to obecnie bardzo popularna usługa.

Kiedy wybrać wynajem szalunków?

Zakup własnych szalunków okaże się dobrym pomysłem dla przedsiębiorstw często przyjmujących zlecenia na budowę fundamentów, gdyż jak już nadmieniliśmy, będą one do tego absolutnie potrzebne. Jeżeli zaś wykonywanie fundamentów nie jest główną usługą danej ekipy, dobrze sprawdzić zalety, które daje nam wynajem szalunków. Dlaczego powinniśmy na niego postawić? Przede wszystkim z powodów finansowych – wypożyczenie szalunków parę razy w sezonie jest bardziej opłacalne niż ich kupno. Warto wspomnieć również o wygodzie, gdyż trzymanie rzadko używanych szalunków może powodować duże wydatki.

O czym pamiętać przy poszukiwaniach wynajmu szalunków?

Jeśli postawimy na wynajem szalunków, powinniśmy dobrze zastanowić się nad tym, jaka firma nam je wypożyczy. W jaki sposób ją wybrać? Najlepiej wybrać usługi firmy doświadczonej w dostawach sklejki dla firm budowlano-remontowych – dzięki temu otrzymamy gwarancję tego, iż szalunki okażą się wytrzymałe oraz funkcjonalne. Naprawdę ważna będzie również troska o korzystającego z usługi – w sytuacji, gdy coraz bliższy jest termin startu prac nie możemy pozwolić sobie na spóźnienia. Jeśli mamy wątpliwości dobrze zaś skorzystać z sieci, by dowiedzieć się, co o ofercie konkretnego przedsiębiorstwa myślą poprzedni kontrahenci.

Dane adresowe:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]