projekty budowlane Kraków, Kraków architekt, biuro projektów Kraków

Pragniesz wybudować wymarzony dom? Skorzystaj z usług architekta

Pracownia architektoniczna świadczy zróżnicowany wachlarz usług – pomaga realizować marzenia osób, które pragną osiedlić się w komfortowym i ustawnym domu jednorodzinnym, ale też kieruje ofertę do instytucji czy firm. Architekt przygotowuje kompleksowy projekt budynku, a później aktywnie pilnuje przebiegu robót, planuje odbudowę budynku lub proponuje aranżację już istniejących rezydencji, a także projektuje bieg instalacji wewnątrz posiadłości.

W czym wesprze Cię profesjonalne biuro projektów?

Szukasz pomysłowych, innowacyjnych projektów budowlanych? Pragniesz, aby Twój dom wyróżniał się spośród innych budynków w mieście? Potrzebujesz projektu, który sprawi, że Twój dom będzie praktyczny, a przy tym po prostu komfortowy? Zgłoś się do naszego biura projektowego! Wśród projektów budowlanych dostępne są zarówno te uwzględniające najświeższe nurty architektoniczne, jak i plany inspirowane klasyczną stylistyką.

Biuro architektoniczne – co pomogliśmy wybudować

Architekt Joanna Kłusak w swoim portfolio posiada zarówno projekty budynków użyteczności publicznej, wnętrz komercyjnych, jak i aranżacji mieszkań czy domów jednorodzinnych. Wykonane realizacje obejmują między innymi kawiarnie, obiekty rekreacyjne, zakłady opiekuńczo-lecznicze i pensjonaty. Kompozycja przestrzeni i istota projektu dopasowywany jest do indywidualnych potrzeb odbiorcy, a także specyfiki danego budynku. Nasza pracownia architektoniczna może też opracować plan pojemnych i funkcjonalnych garderób, które umożliwią optymalne zagospodarowanie przestrzeni w mieszkaniu czy domu.

Dane adresowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]