Ergonomiczna aranżacja wnętrz – wynajmij doświadczonego projektanta

Tutaj dowiesz się jak skorzystać z doradztwa architekta wnętrz Kraków.

To, jak wyglądają miejsca, w których przebywamy, ma ogromne oddziaływanie na nasze samopoczucie. Wskazane jest więc zadbać o to, żeby wnętrza naszego domu były funkcjonalne, a ich wystrój odpowiadał naszym gustom i potrzebom. Projektowanie wnętrz zdaje się nie być skomplikowane, jednakże często okazuje się, że aby wykonać je bezbłędnie, potrzebne są fachowe umiejętności. Stawka jest duża – idzie przecież o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym przyjdzie nam żyć kilka a często nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Najlepiej zlecić to zadanie profesjonaliście – projektantowi wnętrz.

Architekt wnętrz – kompleksowa obsługa

Zlecając aranżację wnętrz architektowi otrzymujemy pomoc specjalisty na wszystkich fazach aranżowania – od zakupu nieruchomości, aż po wykończenie i ułożenie mebli. Przygotowane przez niego projekty mieszkań są ergonomiczne oraz w pełni funkcjonalne. To ważne, bowiem optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni wymaga ogromnej wiedzy, którą można zdobyć tylko podczas studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach indywidualnego zlecenia powstają przeważnie 3 projekty wnętrz – budowlany, koncepcyjny i wykonawczy.

Nie tylko aranżacja wnętrz – inne usługi

Praca architekta wnętrz często nie kończy się wyłącznie na opracowaniu projektów. By jego propozycje zostały zrealizowane, zazwyczaj nieodzowny jest również nadzór autorski, polegający na samodzielnym nabyciu produktów (lub ich wskazaniu w sklepach) i nadzorze nad pracownikami wykańczającymi mieszkanie. Oprócz wykonania projektów mieszkań, architekt oferuje także wsparcie przy doborze nieruchomości, w fachowy sposób szacując potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego mieszkania lub domu.

Dane adresowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]