Domy drewniane nowoczesne – atuty

Więcej szczegółów o przygotowaniu projektów domów drewnianych całorocznych. Kliknij tutaj.

Polacy coraz częściej decydują się na drewniane domy. Innowacyjna konstrukcja sprawia, że takie nieruchomości nie tylko prezentują się bardzo gustownie, ale są także komfortowe. Czy w domach z bali można mieszkać przez cały rok? Jak znaleźć architekta, który pomoże nam zbudować naturalny dom?

Projekty domów drewnianych – błyskawiczna budowa

Całoroczne domy drewniane powoli stają się rzeczywistością. Klienci chętnie decydują się na zaprojektowanie takich domów, ponieważ posiadają one wiele zalet. Przede wszystkim są one tańsze niż klasyczne domki jednorodzinne. Mały ciężar domu oznacza niższe koszty. Całoroczne domy drewniane powstają błyskawicznie, gdyż są wykonane z przygotowanych wcześniej elementów. Odchodzą również roboty związane z tynkowaniem. Fachowcy przekonują, że budowa odbywa się w przeciągu kilku miesięcy, dlatego domy z bali stają się coraz bardziej powszechne. Łączą one w sobie różne elementy. Z jednej strony zniewalają szlachetnym wzornictwem – wiele z nich jest stylizowanych na typowo góralskie budynki. Z drugiej strony dzięki innowacyjnym prefabrykatom zapewniają funkcjonalność identyczną jak murowane domy.

Projekty domów drewnianych – znakomite właściwości termiczne mikroklimat

Domy drewniane nowoczesne to budynki wyprodukowane z surowca naturalnego, dlatego też są energooszczędne. Dzięki wykorzystaniu bali osoby chorujące na uczulenia czują się po prostu lepiej. Domy z bali wyróżniają się znakomitymi współczynnikami izolacji cieplnej, nie musimy wykonywać drogiej termomodernizacji. Kolejnym atutem jest niewielka grubość ścian, dzięki czemu dom jest bardziej przestronny. Domy drewniane można konstruować także w zimie, bo wszystkie roboty realizowane są na sucho. Podejmując decyzję o inwestycji w całoroczne domy z bali zwróćmy uwagę na to, żeby zaufać doświadczonym specjalistom.

Dane adresowe:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]