Do czego wykorzystuje się kontenery stalowe?

Tutaj kupisz kontenery rolkowe.

Część odpadów nie może trafić do koszy na surowce zmieszane albo wtórne. Dotyczy to najczęściej tych, które powstają podczas różnych prac budowlanych i remontów, a także odpadów przemysłowych. Należy je transportować do wyznaczonego miejsca zbiórki selektywnej, gdzie będą przetworzone zgodnie z ustawą o odpadach. W rozlicznych wypadkach mogą jednak wyniknąć trudności powiązane z gromadzeniem i transportem odpadów. Aby się przed nimi ustrzec, należy wyposażyć się w kontenery na odpady dostosowane do ich specyfiki.

Specjalistyczne i zwykłe kontenery na śmieci

Najpopularniejsze kontenery otwarte są przystosowane do składowania i transportu gruzu, opakowań, starych mebli i podobnych odpadów. Dodatkowo w użyciu są również kontenery uszczelniane, które bardzo dobrze sprawdzają się przy wywozie nieczystości półpłynnych i ciekłych (między innymi tych generowanych w oczyszczalni ścieków). Szczelne łączenia są także wymagane w przypadku kontenerów na śmieci sypkie, jak granulaty, wióry metalowe bądź trociny. Ich załadunek usprawnia zainstalowana fabrycznie podawarka ślimakowa. Najłatwiejsze do przewożenia są rzecz jasna kontenery rolkowe, wyposażone w mechanizm usprawniający ich przemieszczanie.

Kontenery stalowe – dla firm budowlanych i ekip sprzątających

Odbiorcami usług producentów kontenerów na odpady są rozmaite podmioty. Wśród nich można wymienić między innymi firmy sprzątające oraz zajmujące się opróżnianiem strychów i piwnic, przedsiębiorstwa budowlane, jak również wszelkiego rodzaju zakłady wytwórcze. Na kupno kontenerów na odpady decydują się podmioty oferujące usługi wywozu odpadów wielkogabarytowych oraz gruzu. Odnajmują je one swoim klientom, a po napełnieniu transportują do punktu legalnego ich przechowywania lub utylizacji.

Dane adresowe:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]