blachy na rąbek, panele dachowe na rąbek

Blacha na rąbek stojący – alternatywa dla tradycyjnych dachówek

Panele dachowe na rąbek to coraz częściej wykorzystywana forma pokrycia dachowego. Czym się wyróżnia na tle innych materiałów wykończeniowych? Dlaczego warto w nie zainwestować? Przybliżamy te nowoczesne panele dachowe oraz możliwości ich użycia.

Panele dachowe na rąbek – do różnorodnych stylów architektonicznych

Panele dachowe na rąbek idealnie łączą ergonomiczność z zaletami estetycznymi, dlatego zdobywają coraz większe grono entuzjastów. Odporna na uszkodzenia i świetnie wyglądająca blacha na rąbek stojący może być wykorzystywana zarówno w przypadku obiektów budowlanych, w których niezbędna jest wymiana paneli dachowych, jak i współczesnych domach. Ten materiał budowlany może być położony na dachach płaskich oraz dwuspadowych, ale też na dachach o złożonej więźbie. Blachy na rąbek są transportowane na plac budowy w formie niedużych arkuszy. Można je zamontować błyskawicznie oraz stosunkowo łatwo. Tego typu pokrycie dachowe jest mocne, odporne na korozję i doskonale komponuje się z różnymi stylami architektonicznymi (przykładowo ze stylem minimalistycznym bądź dworkowym).

Blachy na rąbek – alternatywa dla standardowych dachówek betonowych

Blacha na rąbek stojący przewyższa standardowe rozwiązania pod kątem użytej technologii i trwałości. Panele te są wykonywane z grubej blachy, a następnie pokryte dodatkową powłoką, która daje ochronę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, takimi jak woda oraz promieniowanie słoneczne. Blacha na rąbek stojący jest do kupienia w licznych modelach, co umożliwia dobranie jej do specyficznej wizji architekta. Nowoczesne pokrycia dachowe mają również wpływ na redukcję wydatków związanych z budową – zdecydowanie ograniczają liczbę ścinek, nawet w przypadku dachów wielopołaciowych. Przesądzając o wykorzystaniu blachy na rąbek, warto kupić ten budulec bezpośrednio od dystrybutora.

Dane adresowe:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08