Akcesoria szalunkowe – można zamówić je online

Jeśli potrzebujesz akcesoriów szalunkowych, odwiedź tę stronę.

Akcesoria szalunkowe to podzespoły służące do wzmacniania deskowań i przydają się na każdej budowie. Jakie produkty wykorzystuje się w trakcie szalowania? Dlaczego warto kupić je w sklepach internetowych?

Akcesoria szalunkowe – ich rodzaje i zastosowanie

By szalunki używane do wykopów, ścienne czy stropowe były ustawione we właściwy sposób, niezbędne są odpowiednie akcesoria szalunkowe. Ich producenci oferują obecnie sporo elementów służących do wzmacniania konstrukcji, między innymi ściągi szalunkowe, napinacze rygla, sworznie napinające, klucze do rusztowań i żabek napinających, nakrętki, zaciski sprężynowe, korki i stożki, listwy fazujące czy pozycjonujące oraz rurki dystansowe. Ściąg szalunkowy, zwany również ankrą szalunkową, to gwintowany pręt, który pomaga utrzymać stosowny rozstaw pomiędzy poszczególnymi płytami szalunkowymi. Ściąg centrujący używany jest do łączenia płyty szalunkowej z narożnikiem. Do ściągu dołączone są nakrętki talerzowe, motylkowe lub przegubowe. Natomiast żabki napinające wykorzystywane są jako uchwyty umożliwiające spięcie szalunku przy pomocy drutu zbrojeniowego. Żabki zapewniają szczelność konstrukcji po zdjęciu szalunków. Wśród akcesoriów szalunkowych istotną rolę pełnią też dystanse umożliwiające zachowanie optymalnej odległości pomiędzy prętami a szalunkiem. Kupując akcesoria nie sposób nie uwzględnić też ocynkowanych nakrętek, które pasują do ściągów.

Czy warto zamówić akcesoria szalunkowe przez internet?

Szeroki wachlarz akcesoriów szalunkowych dostępny jest w bogato wyposażonych sklepach internetowych. Witryny internetowe mają w swojej ofercie najwyższej jakości elementy od wielu producentów. Akcesoria szalunkowe pasują do popularnych deskowań Peri, Tekko czy Rasto i można je kupić w rozsądnych cenach.

Dane adresowe:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]