Digital painting – gdzie poznać tajniki rysunku cyfrowego?

Szukasz więcej wiadomości o kursie digital paintingu? Idealnie trafiłeś! Zajrzyj na domin-krakow.pl.

Malarstwo cyfrowe, czyli digital painting, to technika która w ostatnich latach zdobywa coraz większą popularność i jest szeroko używana m.in. w reklamie, filmie i grach komputerowych. Chcesz rozwinąć się zawodowo lub hobbystycznie? Skorzystaj z oferty kursu digital painting i zdobądź nowe umiejętności, dzięki którym będziesz rozwijać koncept wymyślonych światów, tworzyć bajkowe postaci, jak również obrabiać zdjęcia w programach graficznych. Kurs obejmuje również kompleksową wiedzę z zakresu modelowania 3D, która przydaje się w czasie tworzenia zasobów do grach komputerowych.

Kurs digital painting – jaki ma program?

Kurs digital painting odbywa się w małych grupach, maksymalnie 8-osobowych, a każda lekcja zaczyna się od wykładu. Kurs podstawowy to 10 zajęć trwających po trzy godziny zegarowe. Lekcje odbywają się w cyklu tygodniowym, a w ich trakcie uczestnicy poznają funkcje programów graficznych, podstawy malarstwa, proporcji i anatomii człowieka, uczą się, jak korzystać z warstw i masek, wykorzystywać światło oraz tworzą koncept postaci. Nauka technik jak np. matte painting i photobashing umożliwiają osiągnięcie spektakularnych efektów. Doświadczeni instruktorzy z ciekawym portfolio własnych prac na każdym kroku służą profesjonalną poradą, wykonują korekty i pomagają uczniom tworzyć przykuwające wzrok rysunki cyfrowe.

Do kogo kierowany jest kurs digital painting?

Kurs digital painting dostępny jest dla osób powyżej 15 roku życia. Jest przeznaczony zarówno dla amatorów, pragnących doskonalić posiadane zdolności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak również dla kandydatów na artystyczne kierunki studiów (digital design, grafika) oraz osób chcących pracować w branżach związanych z reklamą, filmem, grami komputerowymi i animacją.

Dane adresowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]