Zamienniki kapsułek do Dolce Gusto

Więcej o kapsułki pasujące do Dolce Gusto.

Ekspresy do kawy oparte na systemie Nescafe Dolce Gusto na dobre wtopiły się już w krajobraz polskich kuchni. Urzekła nas nie tylko ich ciekawa, nowoczesna linia, ale przede wszystkim to, że dają nieograniczony dostęp do aromatycznych gatunków kawy. Smakosze tego napoju z czasem uznali, iż nie muszą się ograniczać tylko do propozycji jednego producenta, w związku z tym na rynku w mgnieniu oka powstał powstało zapotrzebowanie na kapsułek do ekspresu Dolce Gusto. Odpowiedziało na niego parę firm, które zaczęły powoli podbijać serca pasjonatów kawy.

Czy można nabyć zamienniki kapsułek do ekspresu Dolce Gusto?

Producenci oferujący zamienniki kapsułek do ekspresu Nescafe Dolce Gusto pochodzą z rozmaitych europejskich krajów, w tym też z Polski. Rzecz jasna, gdy myślimy o dobrej kawie od razu przed oczami mamy włoską kawiarnię, w której podawane jest mocne espresso. Nie inaczej, największy wybór kapsułek pasujących do Dolce Gusto posiada firma Italian Coffee, oferująca kawy będące mieszanką robusty i arabiki, jak również kawy skomponowane wyłącznie ze szlachetnej arabiki. W jej ofercie znajdziemy mocną i wyrazistą Ristretto, espresso Vigoroso i Cortado z kremową pianką, delikatną i łagodną Cremosę oraz wywodzące się z ekologicznych plantacji Arabica Bio. Italian Coffee przygotował też własne cappuccino (Capucci), gorzką ale delikatną kawę o aromacie włoskiego likieru Amaretto (Amaret), połączenie czekolady i kawy (Mokacci) oraz czekoladę na gorąco (Chocolat). Inni europejscy producenci kapsułek w tym systemie to między innymi portugalska firma Torrie, który produkuje pyszną czekoladę na gorąco i hiszpańska Mushu Coffee. Ta ostatnia nie licząc czekolady, produkuje też aromatyczną czarną kawę Intenso o głębokim smaku, a także dwie jej dwie jej odmiany z domieszką mleka – Cortado, z którego można przyrządzić kawę o objętości 40 ml, i Con Leche – napój o pojemności 120 ml.

Ceny zamienników kapsułek Nescafe Dolce Gusto?

Kapsułki pasujące do Dolce Gusto oferowane są w sklepach w niewielkich opakowaniach, zawierających 10 lub 16 porcji. Ich cena w sklepach internetowych jest najczęściej o kilkanaście procent mniejsza, co pozwala cieszyć się wysokiej jakości napojem już za niewiele ponad 1zł. Kapsułki są kompatybilne z większością dostępnych na rynku ekspresów pracujących na systemie Dolce Gusto. Jeżeli jednak mamy pytania, czy na pewno ich zastosowanie nie wpłynie niekorzystnie na nasze urządzenie, zapytajmy o to sprzedawcę albo poszukajmy na stronie sklepu wykazu ekspresów zgodnych z wybranymi przez nas kapsułkami z kawą.

Dane adresowe:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]