Zadbaj o komfort klientów – neutralizatory zapachu

Jeśli chcesz zamówić odświeżacze powietrza, skieruj się na ten adres.

Na to, jak nasz dom będzie oceniany przez odwiedzających go gości, oddziałuje nie tylko jego wygląd. Równie ważne są zapachy. Niestety, nawet przy zachowaniu absolutnego porządku, nie jesteśmy w stanie usunąć z mieszkania wszelkich przyczyn niemiłych nut zapachowych. Mogą one pochodzić z toalety, kuchni, jak również pozostałych pomieszczeń. Na szczęście wachlarz metod, pomogą zakamuflować krępujące zapachy, a nawet całkiem je usunąć, jest w istocie szeroki. Najlepsze rezultaty przynosi zastosowanie neutralizatorów zapachu.

Odświeżacze powietrza – koncentraty oraz wkłady do muszli

Odświeżacze powietrza występują w przeróżnych postaciach, dzięki czemu bez problemu dopasujemy je do indywidualnych wymogów. Najpopularniejsza postać, w jakiej spotyka się profesjonalne odświeżacze powietrza to płynny koncentrat. Trzeba rozrzedzić go w wodzie do odpowiedniej proporcji, a w następnej kolejności przelać do butelki z rozpylaczem i użyć w nieprzyjemnie pachnącym pomieszczeniu. Neutralizatory zapachu przyjmują też inne formy – np. wkładek do muszli klozetowej czy też pisuaru, jak również automatycznych rozpylaczy, które uruchamiają się po ujawnieniu odpowiedniego stężenia jakiejś substancji lub w określonych godzinach.

Neutralizatory zapachu – stosowane w dostępnych publicznie toaletach

Profesjonalne odświeżacze powietrza, w przeciwieństwie do środków stworzonych z myślą o wykorzystaniu domowym, są przewidziane do szerszych zastosowań. Bazową kategorię ich nabywców stanowią firmy sprzątające. Dzięki ich pomocy mogą w sprzątanych toaletach i innych pomieszczeniach zredukować przykre nuty. Neutralizatory zapachu są też stosowane przez inne firmy – na przykład MOP-y na autostradach, kluby czy lokale gastronomiczne, jak również placówki jak np. urzędy i żłobki i pozostałe podmioty utrzymujące własne, ogólnodostępne ubikacje.

Dane adresowe:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]