Wisiorki srebrne

Chcesz kupić srebrne wisiorki? Sprawdź https://www.bizutik.pl/wisiorki.

Magia wisiorków

Noszenie oryginalnej biżuterii docenia chyba każda kobieta. Niezależnie od okazji przyjemnie jest mieć ozdobę zwracająca uwagę. Najlepiej oczywiście by było to coś innego za każdym razem. Niestety nie każda z nas może pozwolić sobie na luksus kupowania takiej ilości biżuterii. Z pomocą przychodzą wisiorki. Wisiorki są niedrogim sposobem by zawsze móc założyć coś nieco innego.

Łańcuszek do wisiorka

Wisiorek może leżeć przy samej szyi albo nisko na dekolcie – wszystko jest zależne od Twojego wyboru długości łańcuszka. Może to całkowicie odmienić wygląd całości biżuterii.

Równie istotna jest grubość kupowanego łańcuszka i materiał, z jakiego został wykonany. Do wyboru mamy łańcuszek srebrny, albo złoty, zrobiony z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Dodatkowej unikalności biżuterii może dodać wisiorek o wymyślnym kształcie. Może on mieć formę klasyczną (koła, łzy, kwadratu itp.), ale również imitujące zwierzęta, przypominające przedmioty codziennego użytku, a nawet z postaciami z filmów animowanych.

Duży wybór jest także jeśli chodzi o materiale wykonania wisiorków. Wyboru możemy dokonać spośród wisiorków złotych, ze srebra, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego, albo z dodatkiem różnych kamieni szlachetnych.

Dane adresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]