Słoiki z kranikiem – metoda na estetyczne podanie napojów

Jeśli potrzebujesz słoja z kranikiem, powinieneś odwiedzić tę stronę.

Od jakiegoś trwa renesans popularności słoików. Przestaliśmy uważać je jako opakowanie do kupowanych w sklepie lub robionych własnoręcznie przetworów, a zaczęliśmy dostrzegać w nich pełnoprawne naczynia do serwowania rozmaitych trunków i deserów. Dużym zainteresowaniem cieszą się przede wszystkim duże Słoiki z kranikiem, posiadające mnóstwo zastosowań. Do czego możemy je użyć? Kiedy przyda się słoik z kranem? Dlaczego choć jedna sztuka powinna znaleźć się w każdym domu?

Słoik z kranem do nalewek

Jednym z zalet słoików z kranikiem jest fakt, iż świetnie nadają się one do wytwarzania domowych trunków – np. likierów i nalewek. Słoiki mają spore objętości (zazwyczaj są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co pozwala na przygotowanie całkiem dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku umieszczenie wewnątrz ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie pojemnika jest proste, natomiast dzięki kranikowi bez problemu przelejemy gotową nalewkę do butelek, łatwo i błyskawicznie usuwając zużyty surowiec bez konieczności korzystania filtrów i wężyków.

Słoiki z kranikiem do serwowania

Słoik z kranikiem jest rewelacyjną ozdobą stołu, na którym się znajdzie. To powoduje, że często jest on wykorzystywany do serwowania napojów – zazwyczaj podczas rodzinnych uroczystości bądź przyjęć w ogrodzie. Słój z kranem doskonale sprawdzi się także w trakcie imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Przyda się do podawania oranżad, soków, lemoniad i kompotów, a na przyjęciach dla dorosłych – wina, ponczu lub drinków. Jego atutem jest również to, że kranik zapobiega dostawaniu się do szklanki osadów i kawałków owoców, dając klarowny napój.

Dane adresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]