Profesjonalne modele drukarek 3D od najlepszych producentów

Chcesz zamówić 3D drukarki? Wejdź na cadxpert.pl/drukarki-3d/.

W ofercie firmy CadXpert odnajdziesz wyłącznie urządzenia od uznanych producentów tych rozwiązań: MakerBot oraz FormLabs, których CadXpert jest wyłącznym dystrybutorem, a także Stratasys (jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem). Drukarki 3D, które znajdują się w naszej ofercie, pracują między innymi w technologiach: FDM, PolyJet oraz SLA.

Drukarki 3D Stratasys – zmniejszą koszty produkcji

Marka Stratasys jest światowym liderem na rynku drukarek 3D. Od ponad trzech dekad – a dokładnie od 1988 roku – dostarcza klientom nowoczesne technologie i maszyny. Oszacowano, iż korzystając z drukarek 3D oraz drugich urządzeń Stratasys można nawet o 90% zmniejszyć wydatki na produkcję i czas poświęcony na proces produkcyjny. Główne idee pracy rzeczoznawców marki Stratasys to zapewnianie wysokiej klasy usług i drukarek 3D, a także wsparcie techniczne i merytoryczne. Bestsellery z asortymentu drukarek 3D marki Stratasys to kolekcja F123 Series – drukarki do zaawansowanego prototypowania, zalecane dla przemysłu i biznesu. Nowością w naszym asortymencie jest kolekcja F120 – stosunkowo niewielki model drukarek 3D do szybkiego prototypowania z przemysłową dokładnością.

Drukarki 3D Formlabs – prekursorska technologia LFS

Formlabs to następny wiodący producent drukarek 3D. Czym charakteryzuje się ta marka na rynku urządzeń do druku przestrzennego? Formlabs zaopatrzą przedsiębiorstwa w niezmiernie zaawansowane technologicznie desktopowe drukarki 3D, a także specjalistyczne sposoby przyrostowego druku, takie jak SLA i SLS. Nowością w ofercie CadXpert jest drukarka Form 3 – model desktopowy, działający w autorskiej, innowacyjnej technologii LFS (Low Force Stereolithography), która jest formą technologii SLA. Ten model – podobnie jak wszelkie inne urządzenia firmy Formlabs – charakteryzuje się ergonomiczną budową i łatwą obsługą. Czym pionierska technologia LFS różni się od SLA? Wyraźnie lepszymi rezultatami w druku z żywic fotopolimerowych: większą dokładnością i szybkością druku, a także dokładniejszym odwzorowaniem najdrobniejszych detali. W LFS warunki druku są podtrzymywane na stałym poziomie, dzięki temu można szybko uzyskać tożsame prototypy, do czego dąży się przede wszystkim w masowej, seryjnej produkcji.

MakerBot – druk w technologii FDM

MakerBot konstruuje wysokiej klasy zaawansowane urządzenia do druku 3D, działające stosujące technologię FDM. Drukarki 3D tego producenta są szeroko wykorzystywane w rozlicznych gałęziach edukacji, przemysłu, biznesu i wielu innych. Najnowszy model, czyli drukarka MakerBot Method X, to produkt wspierany przez Stratasys. To sprzęt, który korzysta z materiałów dostępne dla kolekcji MakerBot Method, ABS oraz materiał podporowy Stratasys SR-30. W Method X drukowanie prowadzone jest w zamkniętej komorze rozgrzewanej do 100°C. Wydruk jest dokładny oraz trwały, a w toku procesu drukowania nie zdarza się przemieszczenie warstw oraz nie pojawiają się odkształcenia.

Dane adresowe:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]