Niecodzienny prezent ślubny – domowy alkohol z etykietą weselną

Znajdź etykiety weselne na superbutelki.pl.

Zwyczaj dawania prezentów na przeróżne okazje znany jest od tysiącleci i od samego jego początku najczęściej wręczanym i, nie da się ukryć, równie ochoczo przyjmowanym upominków, jest alkohol. Sporo ludzi nie wyobraża sobie nie wziąć alkoholu na imieniny, Sylwestra bądź ślub. Jak jednak wyróżnić się z tłumu, jeśli inni goście pomyślą o tym samym?

Etykiety na wódkę – alkohol jako wyjątkowy podarek od Państwa Młodych

Na weselach napoje wyskokowe nie tylko są rozstawione na stołach, ale też dość często nowożeńcy obdarowują swoich gości butelkami z wódką na koniec imprezy. Taki prezent jest uważany za rodzaj wyrażenia podziękowania za przybycie na ślub. Lecz takie butelki z trunkiem wyskokowym mogą także przerodzić się w interesującą pamiątkę, której rodzina czy znajomi nie wyrzucą nawet wtedy, kiedy zabraknie w niej alkoholu. Trzeba personalizować butelkę, a można zrobić to zamawiając etykiety na wódkę weselną, umieszczając na nich informację o podziękowanie za obecność, dacie i miejscu ślubu bądź imionach Państwa Młodych. Etykiety weselne można kupić w rozmaitych kolorach i wzorach, toteż bez problemu można kupić te, które będą harmonizować ze stylem, w którym organizowane jest wesele. Sam tekst na etykiecie zależy już wyłącznie od fantazji kupującego. Oczywiście personalizowane etykiety na bimber i inne alkohole można użyć nie tylko podczas wesela – są doskonałe na wyróżnienie się na przyjęciu urodzinowym czy wieczorze panieńskim.

Oznaczaj domowe trunki wymyślnymi etykietami na butelki

Etykietami ze spersonalizowanym napisem można ozdabiać butelki w domowej spiżarni. Jeśli samodzielnie wytwarzasz soki, nalewki czy wina, a później wręczasz je kolegom czy też rodzinie przy przeróżnych okazjach, możesz udekorować je ciekawymi etykietami, które w znacznym stopniu podniosą walory estetyczne prostej flaszki. Ponadto butelki można także oznaczać używając różnokolorowych kapsli oraz kapturków termokurczliwych.

Dane adresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]