Etykiety i kapturki termokurczliwe – akcesoria do alkoholu

Kliknij tu, aby zamówić akcesoria do alkoholu.

Samodzielny wyrób alkoholi, niegdyś bardzo popularny, obecnie powraca do łask. Do poszukiwań skłaniają nas zarówno względy finansowe (nalewki wyprodukowane na własną rękę są o wiele tańsze niż te ze sklepu), ale też pociąg do eksperymentowania, możliwość przygotowania napojów według naszych upodobań i satysfakcja płynąca z picia swoich alkoholi. Większość osób samodzielnie przygotowujących domowe napoje wybiera wino, piwo, nalewki lub cydr, choć nie brak także amatorów domowego bimbru. Jednak bez względu na to, w jakich napojach się specjalizujemy, powinniśmy posiadać właściwy sprzęt.

Które akcesoria do alkoholu są kluczowe?

Wyrób alkoholu w domu nie jest możliwy bez akcesoriów i naczyń do prowadzenia fermentacji – specjalnych rurek, korków, balonów czy pojemników. Co więcej, do każdego typu trunku potrzebne są inne akcesoria – dla piwa są to między innymi chłodnice i kotły, natomiast w przypadku wina – prasa do owoców. Do rozlewania alkoholi nieodzowne są z kolei takie akcesoria jak korkownica lub kapslownica. Na tym aczkolwiek wykaz potrzebnych akcesoriów się nie zamyka, gdyż butelki z napojami należy stosownie oznaczyć.

Akcesoria do alkoholu – kapturki termokurczliwe i etykiety

Etykiety na bimber albo pozostałe alkohole domowe możemy wykonać samodzielnie. Zdecydowanie przyzwoiciej będą się natomiast prezentować butelki z zabezpieczającymi korek kapturkami oraz ozdobnymi etykietami na wódkę, które bez obaw możemy podarować najbliższym w charakterze upominku lub zaserwować w trakcie towarzyskich imprez. Odrębny rodzaj takich akcesoriów to etykiety weselne, które służą do ozdabiania nie tylko na własnych alkoholi, ale też tych kupionych w sklepie i podkreślić tym samym charakter przyjęcia.

Dane adresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]