Czym wyróżnia się lekka przyłbica ochronna Mini Shield?

Więcej szczegółów o przyłbicy ochronnej.

COVID-19, który opanował wszystkie państwa, nieodwołalnie odmienił nasze relacje społeczne oraz bieg życia. Wytyczne dystansu społecznego narzucają obowiązek używania rozmaitych środków, które mają zabezpieczać nas przed rzeczywistym zagrożeniem złapania tego groźnego wirusa. Idąc do sklepu czy kina, gdzie na ogół napotykamy większą gromadę ludzi, winniśmy dla bezpieczeństwa nosić na nosie oraz ustach ochronną maseczkę. Co natomiast zrobić, jeżeli z trudem nam się oddycha w popularnej maseczce z materiału?

Przyłbica ochronna – wytrzymała i lekka

Osoby, które uważają materiałowe maski ochronne za niewygodne i mają kłopoty z zaczerpnięciem oddechu w czasie ich noszenia, powinny zaopatrzyć się w ochronną przyłbicę. Takim środkiem ochrony indywidualnej jest między innymi maseczka wielorazowego użytku Mini Shield. Chroni ona użytkownika przed stycznością z patogenami w jednakowym zakresie jak maseczka chirurgiczna, a więc przykrywa nos oraz usta, ale jednocześnie zapewnia swobodę oddychania. Jej kluczowymi plusami są wygoda, solidność oraz zaledwie kilkugramowa waga, która nie przekracza 10 gramów. Ta mini przyłbica wykonana jest z tworzyw, dzięki którym może być używana po wielokroć. Jej transparentną przysłonę po użyciu można zdezynfekować, a samą maseczkę można także czyścić ręcznie (trzydzieści razy) w wodzie z detergentem.

Przyłbica ochronna – dla osób pracujących oraz sportowców

Przyłbicę ochronną rekomenduje się używać każdemu, komu zależy na ochronie, ale i na komforcie. Osoby mające trudności z oddychaniem, w podeszłym wieku bądź sportowcy docenią swobodę jaką daje taka lekka maseczka wielokrotnego użytku. Jest ona też zalecana wszystkim, którzy obligatoryjnie muszą zakładać maski ochronne w trakcie wykonywania obowiązków służbowych. Mini Shield marki Vitberg nie utrudnia ruchów szyi, nie powoduje parowania okularów, a jej używanie nawet przez wiele godzin nie wywołuje wrażenia dyskomfortu. Działa ona z FaceID, co z pewnością uznają za atut ludzie młodzi.

Dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]