Części zamienne do Renault kupuj w profesjonalnym sklepie

Na france-car.com.pl/c/269/renault.html znajdziesz więcej informacji o Renault części Kraków.

Samochody Renault nadal są w naszym kraju popularne. Tylko w 2014 roku stanowiły one 14% wszystkich samochodów osobowych importowanych z zagranicy. Klienci cenią przeróżne ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, ale również rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic. Statystyki pokazują, że w 2014 r. Polacy nabyli ponad pięć tysięcy modeli Scenic oraz aż 3,5 tyś. pojazdów Megane. Megane jest popularny z uwagi na oszczędny silnik, a Scenic – na łatwo dostępne części do Renault. Znacznym zainteresowaniem klientów cieszyło się również Renault Clio – w omawianym roku kupiono blisko 2800 egzemplarzy tego modelu.

Części zamienne Renault – które najczęściej ulegają awarii?

Nabyłeś wyśniony samochód i pragniesz jak najodpowiedniej zadbać o swoje Renault? Części zamienne do rozlicznych modeli owego koncernu motoryzacyjnego są sprzedawane w odpowiednio zaopatrzonych sklepach online. Można w nich zaopatrzyć się w elementy układu chłodzenia, podwozia, nadwozia, silnika, jak i wiele pozostałych. Z opinii klientów wynika, że najczęściej psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na usterki tego podzespołu skarżą się właściciele Clio. Problemy podobnej natury mają osoby, które nabyły Renault Megane, jednakże w tym wypadku awarii ulega też ochrona antykorozyjna.

Zaopatrz się oryginalne części Renault

Regularne kontrole techniczne i wymiana najszybciej niszczących się elementów eksploatacyjnych to gwarancja wieloletniego korzystania z auta tej marki. Dostępne w sklepach internetowych części są przeznaczone zarówno dla profesjonalnych warsztatów, jak i osób prywatnych, chcących na własną rękę wymienić niedziałające podzespoły.

Dane adresowe:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]