Czapraki dla koni – konstrukcja i zastosowanie

Więcej o czaprakach dla koni na https://horse-trade.pl/pl/c/Czapraki/34.

Czapraki to profesjonalne ochraniacze, które zakłada się pod siodłem, zabezpieczające skórę zwierzęcia i amortyzujące uderzenia podczas jazdy. Interesuje Cię szeroki wybór akcesoriów do jazdy konnej w dobrych cenach? W sklepie internetowym Horse-Trade.pl kupisz wysokiej jakości czapraki dla koni.

Czapraki – zastosowanie i budowa

Czapraki to praktyczne i funkcjonalne ochraniacze, które przynoszą koniowi komfort, a równocześnie osłaniają siodło przed potem zwierzęcia. Dzięki użyciu stosownych tworzyw wyśmienicie chłoną wilgoć, są przyjazne i miękkie dla skóry zwierzęcia. Jeżeli potrzebujesz nabyć wysokiej jakości czapraki, to w internetowym sklepie Horse-Trade.pl znajdziesz modele podszyte szybkoschnącym materiałem, wyprodukowane z bawełny, wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym lub posiadające siateczkę chłonącą pot koni. Przemyślana konstrukcja przynosi wyjątkową wygodę użytkowania. Czapraki oferowane w naszym sklepie internetowym zostały opracowane w taki sposób, by całkowicie dopasowywały się do naturalnych kształtów zwierzęcia, a także podnosiły wygodę jazdy. Część modeli posiada dodatkowe sakwy zapinane na rzepy.

Praktyczne i estetyczne czapraki – postaw na obszerny wybór asortymentu

Czapraki dla koni, które znajdują się w ofercie na stronie Horse-Trade.pl, nie tylko są wyjątkowo komfortowe dla zwierzęcia oraz funkcjonalne, ale też estetyczne. Artykuły te dostępne są w wielu kolorach i wzorach, a wybrane modele mają dekoracyjne hafty oraz charakterystyczne pikowanie. Czapraki dla koni można przymocować do siodła za pomocą rzepów. W naszym sklepie internetowym na pewno odnajdziesz produkt, który spełni Twoje oczekiwania!

Dane adresowe:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]