Bryczesy – zapewnij sobie komfort jazdy

Chcesz zamówić spodnie do jazdy konnej? Sprawdź https://horse-trade.pl/Bryczesy-jezdzieckie.

Jazda konna wymaga nie tylko godzin pracy, dużych pokładów cierpliwości i sporych wyrzeczeń, ale również odpowiedniej odzieży, która nie będzie krępować ruchów. Chcesz zamówić wysokiej jakości bryczesy? Duży wybór asortymentu znajduje się w sklepie internetowym Horse-Trade.pl!

Spodnie bryczesy do jazdy konnej

Bryczesy to typ spodni przeznaczonych do jazdy konnej. Cechuje je brak ciasnych szwów tam, gdzie nogi dotykają do siodła, dzięki czemu minimalizują ryzyko otarć naskórka. Prawidłowo uszyte spodnie bryczesy powinny być obcisłe i elastyczne, a jednocześnie nie krępować ruchów i pozwalać na wygodną jazdę w każdych warunkach. W sklepie Horse-Trade.pl dostępne są bryczesy wykonane z wysokiej jakości materiałów – bawełny z dodatkiem lycry czy specjalnych tkanin softshell, dzięki którym dżokej będzie czuł się w pełni swobodnie.

Jak wybrać najodpowiedniejsze spodnie bryczesy?

Bryczesy do jazdy konnej powinny być w pierwszej kolejności dostosowane do budowy ciała dżokeja i uwzględniać jego indywidualne potrzeby. Przy wybieraniu właściwych spodni jeździeckich wskazane jest upewnić się czy mają one specjalne wzmocnienie, zwane lejem, który jest wykonywany z silikonu, skóry ekologicznej bądź innych materiałów dających porządną przyczepność do siodła. Bryczesy mogą mieć lej kolanowy bądź pełny, obejmujący także łydki i uda. Oddzielną kategorią spodni są zimowe bryczesy do jazdy konnej – muszą one posiadać warstwę termoizolacyjną oraz wodoodporną, które zapewniają komfort termiczny w czasie jazdy. Istotne są również walory użytkowe – liczne kieszenie i rozciągliwe zakończenia nogawek.

Dane adresowe:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]