Baniak na wino – praktyczny i estetyczny

Znajdź balon do wina.

Balon na wino to wspaniały prezent dla bliskiej osoby lub dobre miejsce do składowania alkoholi własnej roboty. Jakie pojemności posiada gąsior do wina? Do jakich celów można go jeszcze użyć?

Gąsior do wina – niecodzienny prezent

Dostępny w sklepach gąsior na wino występuje w dwóch objętościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze pojemniki mogą być wykorzystane jako nieprzeciętny upominek dla bliskiej osoby – baniak do wina wypełniony domowej roboty alkoholem można podarować z okazji urodzin, rocznicy ślubu, imienin, jubileuszu lub obrony pracy magisterskiej. 2-litrowe zbiorniki na wino to także perfekcyjna ozdoba stołu w trakcie rodzinnych spotkań oraz innych imprez – wesela, osiemnastek, złotych godów i nie tylko – dzięki niemu trunek jest odpowiednio wyeksponowany! Wykonany z dbałością o najmniejszy detal gąsior do wina doskonale prezentuje się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Gąsior do wina – przechowuj domowe trunki jak zawodowiec

Baniak na wino o 5-litrowej pojemności doskonale sprawdza się jako miejsce do przechowywania większej ilości trunków. Takie zbiorniki można pozostawić w spiżarni lub piwnicy, ale równie dobrze nadadzą się do przenoszenia alkoholu. Planujesz wesele i chciałbyś poczęstować uczestników własnoręcznie wykonanym słodką nalewką owocową albo winem? Dzięki balonom do wina bez problemu przeniesiesz pyszne napoje na salę weselną, gdzie przelejesz je do mniejszych flaszek. Pięciolitrowe baniaki na wino wytworzone są z grubego, wytrzymałego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – świetnie się prezentują i są praktyczne!

Dane adresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]