Chcesz zwiedzić najciekawsze szczyty świata? Zapisz się na górskie wyprawy!

Jesteś zainteresowany korzystną ofertą wypraw w góry? Nie czekaj! Skieruj się na https://www.exploruj.pl/rodzaj-wyprawy/wyprawy-gorskie/.

Uwielbiasz zastrzyk adrenaliny i sporty ekstremalne? Jeżeli jesteś wymagającym globtroterem, który docenia solidnie przygotowane i bezpieczne eskapady pod okiem doświadczonych przewodników, sprawdź wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – 3 stopnie trudności

Exploruj.pl planuje trekkingi, których celem są szczyty niemal każdego kontynentu. Propozycja adresowana jest do sympatyków górskiej turystyki, zarówno zakładów pracy, jak i osób prywatnych, które lubią aktywny wypoczynek i posiadają umiarkowane doświadczenie w tego rodzaju ekspedycjach. By partycypować w wyprawie nieodzowna jest świetna sprawność fizyczna, jak również dobry stan zdrowia. Prowadzone przez Exploruj.pl wyprawy w góry dzielimy na trzy warianty o odmiennym szczeblu trudności – poziom umiarkowany, trasy wymagające i bardzo wymagające. Wariant umiarkowany to trekking dla turystów wyróżniających się sprawnością fizyczną, które zdobyły już doświadczenie w eskapadach na szczyty gór wyższych niż 4000 m nad poziomem morza. Wysokim stopniem trudności cechują się trasy bardzo wymagające, w których uczestniczą jednostki o dużej tężyźnie fizycznej i ogromnych umiejętnościach.

Z jakiego powodu powinieneś wybrać wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry przynoszą niezapomniane przeżycia. Umożliwiają zarazem urzeczywistnienie marzeń i sprawdzenie się w ciężkich warunkach. Firma korzysta z profesjonalnych przewodników oraz liderów znających specyfikę górskiego obszaru, ale także entuzjastycznie dzielących się posiadanym doświadczeniem z uczestnikami wyprawy. Są oni także w stanie zmniejszyć potencjalne zagrożenie w ekstremalnych przypadkach. Firma oferuje wyprawy m.in. w Alpy, Himalaje czy na pasmo Riła.

Dane adresowe:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]