Nadruki na torbach – pomysł na praktyczny gadżet reklamowy

Przed firmami, które wybierają się na targi bądź planują event promocyjny, częstokroć stoi dylemat, jaki gadżet reklamowy ze sobą zabrać. Powinien on przecież nie tylko przykuwać uwagę ewentualnych klientów, ale także nieść ze sobą pewną wartość, by codziennie go wykorzystywali i tą drogą rozwinęli przywiązanie do marki. Artykułem tego rodzaju jest miedzy innymi torba z logo firmy.

Wytrzymałość i inne zalety toreb z nadrukiem

Przeglądając katalogi drukarni zajmujących się nadrukami na gadżetach reklamowych nie trudno dostrzec, iż pod hasłem “torba” kryje się wiele artykułów. Są to głównie torby na zakupy – bardzo przydatny i zapewne najpopularniejszy gadżet reklamowy. Nadruk nazwy imprezy czy logo na jutowych, bawełnianych oraz płóciennych torbach na ramię po prostu pięknie się prezentuje i jest dostatecznie trwały, by długo utrzymywać się na materiale. Następnym atutem tych toreb jest ich cena. W zależności od wielkości zamówienia i rodzaju torby, koszt z reguły rozpoczyna się od kilku złotych za sztukę. Grafikę można wykonać także na torbach na laptopa bądź torbach podróżnych i termoizolacyjnych. Są to akcesoria, które docenią na pewno organizatorzy popularnych konferencji oraz pokazów. Oczywiście, koszt produktów tego rodzaju i wykonania nadruku na nich jest wtedy zdecydowanie wyższy – sięga nawet do kilkudziesięciu złotych.

Gdzie opłaca się złożyć zamówienie na torby na zakupy?

Firmy prowadzące akcje marketingowe zwykle zamawiają więcej niż jeden typ gadżetów. Powinny zatem złożyć zamówienie w hurtowni z gadżetami, która w swojej ofercie ma jeszcze przynajmniej kilkanaście innych artykułów promocyjnych do zadruku. Wraz z torbami bawełnianymi warto zdecydować się np. na nadruk na parasolach, zagłówkach czy innych użytecznych artykułach z tkaniny lub dodać do zlecenia o tradycyjne gadżety reklamowe, jak długopisy, ołówki i smycze, które wciąż są uwielbiane przez klientów.