Psycholog w UK – kiedy może pomóc?

Szukasz profesjonalnej porady? Skontaktuj się z polskim psychologiem Leicester.

Po wejściu naszego kraju do Unii Europejskiej i otwarciu obcych rynków pracy na naszych rodaków, Polacy z chęcią zdecydowali się na emigrację na Wyspy. Obecnie z uwagi na Brexit zjawisko emigracji właściwie zanikło, lecz ciągle nie brak ludzi skorych do pracy lub rozpoczęcia nauki właśnie w Wielkiej Brytanii. Często jednak pobyt w Wielkiej Brytanii generuje wiele utrapień, z którymi ciężko jest się uporać bez pomocy specjalisty wyjątkowo.

Polski psycholog w UK – w jakiego rodzaju okolicznościach jest potrzebny?

Przebywanie na emigracji i związana z tym rozłąka z bliskimi, jak również zatrudnienie na terenie obcego kraju, mogą rodzić wiele komplikacji, którym niezwykle ciężko jest podołać. Rozstanie z bliskimi nierzadko powoduje ogromny stres. Do tego w wielu przypadkach dochodzą także kłopoty z nawiązaniem znajomości ze współpracownikami lub w ogóle z dostaniem pracy. Brak znajomości języka, który nadal jest dość często spotykany, powoduje, iż w krótkim czasie ma miejsce odizolowanie się od kolegów , z którymi się pracuje. A od tego już tylko niewielki krok do istotnych wahań nastroju lub nasilenia odruchów o charakterze agresywnym. Nad odruchami tego typu niezwykle trudno jest zapanować samodzielnie. Z tego powodu nie trzeba bać się sięgania po wsparcie profesjonalisty. Rozmowa z psychologiem jest najkorzystniejszym wyjściem.

Polski psycholog w UK – jak wygląda przebieg rozmowy?

Każda rozmowa ze specjalistą przeprowadzana jest w bezpiecznej atmosferze oraz dyskretnej. Nie należy bać się, że informacje , które zostały przekazane podczas wizyty będą powierzone osobie postronnej. Psychologa obowiązuje bowiem zachowanie tajemnicy zawodowej, a zwolnić z niej może jedynie sąd. Psycholog jest osobą, przed którą nie trzeba skrywać kłopotów oraz słabości – jego zadaniem jest wsparcie w ich rozwiązaniu. Psycholog uczy, jak uporać się ze stresującymi zdarzeniami, a także pomaga identyfikować sytuacje konfliktowe. Polski psycholog w UK to doskonały wybór. Konsultacja odbywa się w języku polskim, dzięki czemu przebiega sprawniej i bardziej swobodnie. Osoba przychodząca z problemem nie powinna się bowiem zastanawiać się, czy zostanie zrozumiana oraz czy sama dobrze zrozumie to, co mówi jej specjalista.

Dane adresowe:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339