Działanie aparatu do fali uderzeniowej

Więcej szczegółów o fala uderzeniowa aparat uzyskasz tutaj.

Fala uderzeniowa to nowatorska terapia pomagająca leczyć dolegliwości różnego rodzaju. Jak jest używana i dlaczego warto się na nią zdecydować?

Gdzie stosowane jest urządzenie do fali uderzeniowej?

Fala uderzeniowa jest często stosowana w medycynie sportowej, kosmetologii, ortopedii, rehabilitacji oraz wielu innych dziedzinach. Pozaustrojowa terapia falami uderzeniowymi penetruje organizm w głąb na kilka centymetrów i działa bezpośrednio w miejscu bólu. Fala uderzeniowa jest bezpieczna dla przylegających tkanek i wykazuje się wysoką skutecznością w walce z różnymi schorzeniami. Nowoczesne urządzenia do fali uderzeniowej niesłychanie precyzyjnie aplikują impulsy, dzięki czemu terapia zapewnia wyjątkowo dobre efekty. Urządzenia do fali uderzeniowej działają m.in. w przypadku chorób powiązanych z narządami ruchu, takich jak kolano skoczka, bóle w okolicy bioder, bóle nadgarstka czy tzw. łokieć tenisisty. Aparat do fali uderzeniowej może być wykorzystywany w gabinetach lekarskich (np. u ortopedów), jak również przez rehabilitantów oraz kosmetologów.

Aparat do fali uderzeniowej – wysoka efektywność

Dostępne na rynku aparaty stosujące falę uderzeniową są wyposażone w 2 odrębne aplikatory oraz kanały, dzięki czemu możliwe jest zastosowanie leczenia u dwóch osób w tym samym czasie. Nowoczesny sprzęt emituje falę akupunkturową (stosowaną tzw. w punktach spustowych) i falę radialną (ogólnego zastosowania). Impulsy emitowane do tkanek nieinwazyjnie stymulują błony komórkowe oraz zakończenia nerwowe, co umożliwia redukcję sygnałów bólowych u pacjentów cierpiących na dolegliwości układu mięśniowo-szkieletowego. Terapia falą uderzeniową przynosi ulgę w przypadku 4 na 5 pacjentów.

Dane adresowe:
BardoMed Sp. z o.o.
ul. Pod Fortem 2F/lok.6
31-302 Kraków

Tel.: +48 (12) 444-12-97
Mob.: +48 721-121-314
E-mail: [email protected]