Stylowe srebrne kolczyki

Potrzebujesz kolczyków? Odwiedź tę stronę.

Jednymi z najchętniej wybieranych przez kobiety elementów są zdecydowanie srebrne kolczyki. Pasują na każdą sytuację – niezwykle uroczystą i w luźniejszym stylu. Sprawdźmy w czym leży sekret, że są tak chętnie kupowane i gdzie można je znaleźć.

Srebrne kolczyki – jakie kupić

Srebrne kolczyki występują w rozlicznych kształtach. Najbardziej na czasie są delikatne sztyfty, które pasują na co dzień i od święta, są dyskretne, a jednocześnie stylowe. Równie często wybierane są wiszące akcesoria, które wspaniale wydłużają sylwetkę. Sprzedawane jako wysadzane drogocennymi kamieniami albo zupełnie gładkie. Dodatki wyprodukowane ze srebra nie podrażniają skóry, co przeważnie występuje w przypadku dodatków z plastiku. Najbardziej gustowne kolczyki uzyskano techniką oksydowania, więc wybierając je zweryfikujmy numer próby oraz metodę ich wykończenia.

Srebrne kolczyki – co zrobić żeby były zawsze olśniewające

Srebrne kolczyki musimy dobrze pielęgnować i na bieżąco eliminować śniedź, żeby zawsze wyglądały nienagannie. Należy wycierać je codziennie miękką ściereczką wykonaną z miłego w dotyku materiału, stosować specjalistyczne produkty czyszczące, a przeznaczone na wyjątkowe okazje kolczyki przechowywać w przeznaczonych do tego woreczkach. Nie wykorzystujmy natomiast babcinych technik polerowania, typu szczoteczka do zębów czy ocet. Tego typu substancje mocno podrażniają miękką strukturę metalu szlachetnego.

Gdzie nabyć srebrne kolczyki?

Najlepszy wybór ozdób jest na pewno w e-sklepach, które zapewniają ekspresowe doręczenie i rozmaite obniżki cen. Poza tym zakupy internetowe to niebywały komfort, który na pewno docenią przede wszystkim zabiegane panie domu.