Długie kolczyki – dopełnienie wieczorowej kreacji

Zobacz, gdzie zamówić długie kolczyki.

Elegancka biżuteria świetnie podkreśla naturalne piękno wszystkich kobiet i sprawdza się w różnych sytuacjach – można ją założyć romantyczną randkę we dwoje, do pracy albo na wielkie bale. Jak dopasować długie kolczyki do rodzaju urody?

Kolczyki długie – subtelne łańcuszki, liście oraz rurki

Długie kolczyki pasują do różnych rodzajów urody – mogą je zakładać kobiety o krągłej twarzy, jak również te ze stanowczo zaznaczonymi kośćmi policzkowymi. Wszystko jest zależne od rezultatu, jaki chcemy finalnie osiągnąć. Kolczyki długie na co najmniej 2 centymetry znakomicie wyszczuplają szyję oraz wysmuklają oblicze, a szczególne ku temu predyspozycje posiadają modele kolczyków o podłużnym, a przy tym wąskim kształcie, na przykład w postaci listków lub pałeczek. Popularne są również wiszące kolczyki w kształcie delikatnych łańcuszków, które są delikatnym akcentem, który nie dominuje stylizacji oraz pięknie wyglądają na uszach. Za sprawą odpowiedniej biżuterii cała sylwetka nabiera wrażenia lekkości i staje się wizualnie smuklejsza. Długie kolczyki mogą również przybrać kształt kół – te modele nie wysmuklają szyi, ani nie podkreślają konturów twarzy, skorzystają z nich zatem panie, którym zależy na osiągnięciu delikatnego wydźwięku stylizacji.

Kolczyki długie – na Sylwestra i bal maturalny

Kolczyki długie pasują tak na co dzień oraz na świąteczne okazje. Będą perfekcyjnym uzupełnieniem wieczorowej kreacji, założonej np. na uroczystości weselne, Sylwestra albo zabawę szkolną. Wyraziste srebrne kolczyki z lazurowymi kamieniami podkreślą niebieski kolor oczu, a złocone pałki będą doskonale współgrać z innymi elementami biżuterii. Każdego dnia można z kolei zakładać długie kolczyki w formie listków – są niezobowiązujące i wspaniale uwydatniają styl casual. Na romantycznej randce najlepiej sprawdzą się z kolei wiszące kolczyki złocone z cyrkoniami, których olśniewający blask bez dwóch zdań urzeknie każdego. Rozsądną propozycją na biżuterię na spotkanie biznesowe są długie kolczyki srebrne z perłami – to atrybut ponadczasowej elegancji.

Dane adresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]