silniki elektryczne producent, ultra robotics

Niezbędne rozwiązania dla automatyki – serwomechanizmy i silniki DC

Automatyzacja procesów magazynowych i logistycznych oraz coraz szersze stosowanie robotyki w wielu sferach przemysłu, narzuca poszukiwanie efektywnych rozwiązań z obszaru sterowania i układów napędowych. Rodzima spółka Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie proponując m.in. dokładne serwonapędy i sterowniki serwomechanizmów od renomowanych światowych wytwórców.

Oferta Ultra Robotics – produkty ELMO Motion Control i Eisele Antriebstechnik GmbH

Działająca od ponad 15 lat na rodzimym rynku firma Ultra Robotics jest dystrybutorem motoreduktorów (DC, BLDC i AC), przekładni planetarnych i falowych oraz silników elektrycznych prądu stałego wytwarzanych z materiałów wysokiej jakości przez najlepszych globalnych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znaleźć można produkty niemieckiej firmy Harmonic Drive, wytwarzającej czułe kompaktowe serwonapędy charakteryzujące się nadzwyczajną żywotnością oraz solidnością. Opracowane przez Harmonic Drive przekładnie i napędy znajdują zastosowanie między innymi w produkcji sprzętu medycznego, robotów przemysłowych czy obrabiarek, a z racji możliwości ich użytkowania w niekorzystnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je również w kosmonautyce, kriogenice oraz lotnictwie.

Ultra Robotics jest też dystrybutorem produktów izraelskiej marki ELMO Motion Control, znanej z najbardziej kompaktowych sterowników serwo na świecie (napędy Platinum Twitter), które charakteryzują się wysoką mocą obliczeniową z dużymi zasobami pamięci, bogatą obsługą informacji zwrotnych oraz wysoką przepustowością, a ich sprawność utrzymuje się na poziomie 99% nawet przy najmniejszych wymiarach. Natomiast jej serwonapędy z linii GOLD znakomicie pracują w ekstremalnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy gwałtownej zmianie temperatury, której różnica może wahać się od -40 do +70 °C, wystawieniu na silne wstrząsy mechaniczne i wibracje, jak również przy dużej wilgotności (nawet do 95%).

Firma Ultra Robotics dostarcza także produkty Positec, Sesame Motor Corp, Eisele Antriebstechnik GmbH i Bodine Electric Company.

Dane adresowe:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]